Než dokončíš objednávku => ZASTAV SA TU prosím na chvíľu

A POZRI SI MOJE KRÁTKE VIDEO o tom, ČO EŠTE PRE TEBA MÁM
Katarína Zacharová, autorka

Nevieš v čom vynikáš, aké sú tvoje talenty
a ako sa tvorivo realizovať?

Hľadáš viac zmysluplnejšie smerovanie
a posun vpred? A svoje miesto v tomto svete?

Nečakaj viac, kým ťa “niekto objaví”,
ale zober svoj život a budúcnosť
do svojich rúk a urob to ty!

Nevieš v čom vynikáš, aké sú tvoje talenty a ako sa tvorivo realizovať?

Hľadáš viac zmysluplnejšie smerovanie a posun vpred? A svoje miesto v tomto svete?

Nečakaj viac, kým ťa “niekto objaví”, ale zober svoj život a budúcnosť do svojich rúk a urob to ty!

OBJAV SVOJE TALENTY A POTENCIÁL
v tomto online programe

POZRI SA O ČOM JE PROGRAM

“Online program Objav svoje talenty a potenciál som vytvorila preto, aby som ti pomohla prevziať zodpovednosť za svoje smerovanie, sebarealizáciu a aj budúcnosť. Program ti pomôže spoznať samu seba a ujasniť si, v čom si dobrá, kde sú tvoje talenty a silné stránky, čo ti dáva zmysel a ako to uviesť do praxe. Prevediem ťa 8 videotréningami – 8 krokmi, v ktorých budú konkrétne otázky, cvičenia a aj techniky, ktoré ti umožnia nahliadnuť do samej seba, nájsť svoje odpovede a aj ďalšie smerovanie. 

Objavovať svoje talenty a potenciál nie je jednorázová aktivita, ale je to postupný proces, ktorým prechádzame vlastne celý život. Čím skôr začneš, tým skôr sa posunieš tam, kde chceš byť alebo si nájdeš to svoje miesto. V tomto programe získaš proces, ktorý je overený v praxi, lebo ja sama som ním prešla a aj ďalšie ženy. Navyše máš doživotný prístup ku všetkým tréningom, tak sa opakovane budeš môcť ku procesu vrátiť a neustále sa tak v oblasti sebarealizácie posúvať. 

Žiť svoje poslanie, svoje vášne a robiť niečo, čo ťa baví, čo ti dáva zmysel si vyžaduje vykročiť von za hranice zóny svojho komfortu. Potrebuješ dať sama sebe šancu objavovať, skúsiť niečo nové, učiť sa aj cez pochybenia či úspechy a dovoliť si tak rásť. Preto začni robiť, hovoriť a správať sa tak, ako je pre teba pravdivé a autentické, nie ako by si mala alebo čo sa od teba očakáva. Začni vo svojom vnútri objavovať, KTO SI, v čom si výborná, v čom chceš rásť, čo sa chceš naučiť, čo ti robí radosť a čo ti prináša zmysel a naplnenie. Nikto z vonku ti nepovie, čo máš robiť, čo ťa baví a ako uspieť. Nikto iný nemá tvoje odpovede, iba ty sama. Daj si šancu a začni to objavovať v sebe, nájdi svoje miesto alebo ho pre seba vytvor :).”

Katarína Zacharová, autorka

"Podarilo sa mi absolvovať tento program a som rada že som si ho kúpila. Dozvedela som sa veľa nových vecí o sebe, hlavne aké mám talenty a schopnosti. Vďaka tréningom som si uvedomila aká som úžasná 🙂 že mám v sebe také vlastnosti a schopnosti, ktoré som predtým nepokladala za dôležité a keď som si to spísala na papier, tak som bola užasnutá, čo vo mne je. Uvedomila som si svoju silu a zvýšilo sa mi sebavedomie. Uvedomila som si, že v práci nevyužívam naplno svoj potenciál a že by som mala robiť niečo, kde lepšie využijem svoje schopnosti a danosti - posunúť moje podnikanie na vyššiu úroveň. Program hodnotím pozitívne a som vďačná že ste mi pomohla. Chcem s vami ostať v kontakte, pretože potrebujem podporu pri uskutočňovaní zmien v mojom živote. Chcem na sebe ďalej pracovať a splniť si svoje ciele, pretože môj život mi za to stojí a chcem ho prežiť naplno a niečo za sebou zanechať. Ďakujem."

Eva Balleková
podnikateľka
"Podarilo sa mi absolvovať tento program a som rada že som si ho kúpila. Dozvedela som sa veľa nových vecí o sebe, hlavne aké mám talenty a schopnosti. Vďaka tréningom som si uvedomila aká som úžasná 🙂 že mám v sebe také vlastnosti a schopnosti, ktoré som predtým nepokladala za dôležité a keď som si to spísala na papier, tak som bola užasnutá, čo vo mne je. Uvedomila som si svoju silu a zvýšilo sa mi sebavedomie. Uvedomila som si, že v práci nevyužívam naplno svoj potenciál a že by som mala robiť niečo, kde lepšie využijem svoje schopnosti a danosti - posunúť moje podnikanie na vyššiu úroveň. Program hodnotím pozitívne a som vďačná že ste mi pomohla. Chcem s vami ostať v kontakte, pretože potrebujem podporu pri uskutočňovaní zmien v mojom živote. Chcem na sebe ďalej pracovať a splniť si svoje ciele, pretože môj život mi za to stojí a chcem ho prežiť naplno a niečo za sebou zanechať. Ďakujem."
Eva Balleková
podnikateľka

Prejdi procesom týchto 8 KROKOV

Program prebieha online prostredníctvom 8 videí – 8 krokov (prípadne ako audio formát) a môžeš začať hneď po zakúpení. Každý tréning je v dĺžke od 20 do 60 minút. Program je ideálne absolvovať postupne počas odporúčaných 6-8 týždňov, aby si mala dostatočný čas na pozretie všetkých tréningov, na praktické úlohy a cvičenia a uvedenie nového poznania do praxe. Ku všetkým videám a materiálom z programu dostaneš prístup hneď od začiatku, tak ich môžeš absolvovať aj rýchlejším tempom. Avšak s programom dostaneš odporúčaný plán, ako postupovať, aby si z programu dostala maximum. Ku programu máš doživotný prístup aj po dokončení.

1. krok

UVEDOMENIE A PREBUDENIE

1. krok Talenty a potencial
 • Význam tvojho životného príbehu a snov na tvojej ceste.
 • Mýty o talentoch, ktoré si doteraz počula a obmedzujú tvoje možnosti rozvoja.
 • Ako si možno aj ty stratila svoju jedinečnosť a prečo pre jej znovuobnovenie je potrebné, aby si objavila svoje talenty a potenciál.
 • Rozdiel medzi talentami, zručnosťami a silnými stránkami a ako sa majú vzájomne podporovať.
 • 4 kroky, ako prekročiť svoju zónu komfortu a expandovať svoje hranice možností.
 • Kruh tvojho životného príbehu – zodpovedaj si kľúčové otázky, aby si vedela, ako vykročiť vpred. 
2. krok

VÁŠEŇ A HNACIA SILA

 • Prebuď a identifikuj svoje vášne, ktoré sú tvojou hnaciou silou a energiou.
 • Uplatni princíp Trinity bytia v procese objavovania a nachádzania toho, čo ťa baví, aby si nepádlovala znovu proti prúdu, ale robila si kroky, ktoré sú v súlade s tvojou dušou a poslaním.
 • Prevediem ťa praktickým procesom a cvičeniami, ktoré ti pomôžu odhaliť a nájsť svoje skutočné vášne, nadšenie a hlbší zmysel, ktoré ťa inšpirujú k akcii.
3. krok

VYŠŠIE CIELE

 • Pretav svoju vášeň a zmysel do konkrétnejšich a uchopilnejších cieľov a snov, ktoré by si chcela naplniť.
 • Vyselektuj sny a ciele, s ktorými by si chcela začať a realizovať ich s pomocou svojich talentov a schopností.
 • Praktické úlohy a otázky ti pomôžu otvoriť nové možnosti a uvedomiť si, k čomu by si chcela prispieť a na čom ti skutočne záleží. 
4. krok

TALENTY A SILNÉ STRÁNKY 

 • Ako spoznáš svoj talent a aký má prínos pre tvoj život a kariéru.
 • Objav svoje talenty, schopnosti a dary, ktoré sú tvojou pridanou hodnotou a robia ťa jedinečnými prostredníctvom praktických cvičení a úloh.
 • Identifikujte svoje silné a slabé stránky, aby si správne vedela podporiť a rozvíjať svoje talenty.  
  Spoznaj prirodzenú a adaptovanú dynamiku svojej osobnosti podľa metodiky DISC, aby si lepšie pochopila seba, iných ľudí a robila si správne rozhodnutia.
5. krok

ROZVOJ TALENTOV

 • Vyhodnotíš všetky doteraz získané, zístené a objavené talenty, vášne, schopnosti, silné stránky, aby si vedela, s čím môžeš ihneď pracovať a videla si celkový obraz svojich možností.
 • Pochopíš, ako a prečo neustále rozvíjať svoje talenty, schopnosti a silné stránky, aby si vedela vytvoriť alebo nájsť prácu, po ktorej túžiš.
6. krok

BLOKY A LIMITÁCIE

 • Spoznáš svoje podvedomé bloky alebo limitácie, ktoré ťa doteraz brzdili v tom, aby si odvážne použila svoje talenty a schopnosti na realizáciu svojich snov a poslania.
 • Prevediem ťa špecifickým energetickým procesom oslobodenia sa od limitácií na mentálnej a emocionálnej úrovni, aby si mohla odvážne a slobodne vykročiť vpred a tvoriť pre seba lepšiu budúcnosť.
 • Vytvoríš a prijmeš nové podporujúce postoje a pozitívne prístupy, ktoré ťa posilnia, dodájú ti odvahu a silu konať a zistiť, kto skutočne si a čo dokážeš.
7. krok

UPLATNENIE V PRAXI

 • Sprav si svoju reflexiu toho, ako si doteraz používala svoje talenty, schopnosti alebo žila svoje vášne, aby si vedela, kde si a čo potrebuješ zmeniť.
 • Prejdeš praktickými cvičeniami, ktoré ti pomôžu uchopiť svoje talenty a schopnosti a pretaviť ich to konkrétnej práce, projektu, aktivity alebo produktu, či služby.
 • Vytvoríš si svoj vlastný plán akcie a postupných krokov, ako budeš uvádzať a v realite používať svoje talenty, aby si mala prácu, ktorá ťa baví a napĺňa. 
8. krok

RAST A POSLANIE

 • Naučím ťa praktický proces trvalého rastu, ktorý môžeš praktizovať v každej oblasti tvojho života, aby si vytrvala v rozvoji a dosiahla ste svoje ciele. 
 • Pochopíš, ako svojimi talentami môžeš v živote dosiahnuť výsledky a úspešne sa živiť tým, čo máš rada a v čom si skutočne dobrá.
 • Ujasníte si, ako by si chcela prispieť a ako môžeš už teraz každý deň napĺňať a realizovať svoje poslanie, aj keď teraz iba začínaš. 

IDE O VIAC AKO LEN O TALENTY ...

Proces, ktorým prejdeš v programe, ti umožní objaviť to, čo si o sebe nevedela a lepšie porozumieť sebe samej a pochopiť, v čom spočíva tvoja jedinečnosť a pridaná hodnota, s ktorou vieš byť prínosná, podporiť iných a aj im pomôcť dosiahnuť želané výsledky. 

Aktivuj svoj skrytý a zatiaľ nepoznaný potenciál, ktorý ti bol vždy k dispozícii, ale doteraz si ho nepoužila. A práve tvoja odvaha nasledovať svoju vášeň, zmysel a talenty otvoria novú kapacitu tvojho potenciálu.

Keď samej sebe dovolíš sa pravdivo a tvorivo vyjadriť, prestaneš sa porovnávať a čakať na odsúhlasenie od druhých alebo robiť niečo len preto, lebo to iní očakávajú, tak nájdeš svoju slobodu, autentickosť a to svoje výnimočné miesto a smerovanie.

Posilni svoje sebavedomie a sebahodnotu tak, že budeš lepšie poznať samu seba, čo dokážeš a ako vieš prispieť. Nauč sa načúvať svojej duši a intuícii, čo ti navyše pomôže robiť správne rozhodnutia a posilní to tvoju vieru v seba samú v obdobiach, keď budeš cítiť neistotu alebo nedostatok podpory z okolia. 

Tvoj dosah a vplyv na okolie a iných ľudí môže byť oveľa väčší a pozitívnejší, ak svoje talenty, vášeň, nadšenie a schopnosti začneš používať nielen pre svoje individuálne ciele, ale pre kolektívne dobro a zlepšenie života viacerých ľudí. 

Ako som už spomenula, tento proces má väčší dosah, ako len na tvoje talenty a toto je zlomok z toho, čo získaš … 

Program bol úplne perfektný. Na začiatku som nevedela úplne s určitosťou povedať, aké sú moje talenty, len som tušila. Po programe viem presne povedať, kde sú tie moje najsilnejšie talenty, kde je moje flow a viem presne, čo musím urobiť v pondelok a aký presne krok musím urobiť.

Eva

Vďaka tomuto programu som si uvedomila viac svojich talentov, čo bol môj zámer. Takisto aj, ako ich rozprúdiť a začať používať. Viem už teraz konkrétne kroky, ktoré mám spraviť, aby som ich aj používala a tiež som spoznala veľa zaujímavých žien.

Gabriela

Program sa mi veľmi páčil, pretože sme si písali a pomenovali mnohé veci. Vytiahla som zo seba to, čo vo mne bolo, je a driemalo to. Teraz to treba uchopiť a niečo s tým urobiť. Pokúsim sa. Páčil sa mi spôsob, forma, štruktúra programu a budem sa tešiť na niektorý ďalší. Páčilo sa mi, ako boli jednoducho a zrozumiteľne pomenované a vysvetlené aj zložité veci, super.

Lenka

O AUTORKE

KATARÍNA ZACHAROVÁ ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka podporuje, vzdeláva, inšpiruje a sprevádza ženy procesom vnútornej transformácie a sebarozvoja k prebudeniu ženského potenciálu, vnútornej sily, odvahy riadiť sa srdcom a žiť zmysluplne.

Šesť rokov žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, kedy založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu. 

Katarína je autorkou hĺbkového programu pre ženy, Becoming RealWoman, ktorý už od roku 2013 absolvovalo stovky žien. Vytvorila online program 12 krokov sebarozvoja v praxi a vydala 4 knihy z oblasti sebarozvoja. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne. Od začiatku jej pôsobenia uskutočnila desiatky seminárov, tréningov, podujatí, prezentácií, mediálnych vstupov. Pravidelne vystupuje aj v Dámskom klube na RTVS.

VYBER SI A OBJEDNAJ

(maš 3 možnosti)

IBA PROGRAM

 • Doživotný prístup k 8 tréningom z online programu vo video a aj audio formáte.
 • Odporúčaný plán absolvovania online programu, aby si z neho dostala maximum.
 • Doplnkové meditácie na podporu procesu a práce s tréningami. 
 • Pracovný zošit v PDF formáte.
 • Tlačená kniha, ebook a audiokniha Ako dostať od života, čo chceme s podpisom autorky + bonusová audiokniha Dobrý pocit.

bežná cena: 120€

cena TERAZ: 90€

PROGRAM S KNIHAMI

 • Doživotný prístup k 8 tréningom z online programu vo video a aj audio formáte.
 • Odporúčaný plán absolvovania online programu, aby si z neho dostala maximum.
 • Doplnkové meditácie na podporu procesu a práce s tréningami. 
 • Pracovný zošit v PDF formáte.
 • Tlačená kniha, ebook a audiokniha Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme s podpisom autorky v hodnote 28 EUR.
 • Bonusové audioknihy Vnútorná sila a Dobrý pocit.
 • ZDARMA poštovné iba v rámci Slovenska. Dodatočný príplatok za poslanie kníh mimo SK. (možnosť požiadať o zaslanie iba online verzií kníh, nie poštou)

bežná cena 154€

cena TERAZ: 100€

PROGRAM S KOUČINGOM

 • Doživotný prístup k 8 tréningom z online programu vo video a aj audio formáte.
 • Odporúčaný plán absolvovania online programu, aby si z neho dostala maximum.
 • Doplnkové meditácie na podporu procesu a práce s tréningami. 
 • Pracovný zošit v PDF formáte.
 • Tlačená kniha, ebook a audiokniha Ako dostať od života, čo chceme s podpisom autorky + bonusová audiokniha Dobrý pocit.
 • Online individuálna 30-minutová konzultácia – koučing priamo s autorkou programu, s Katarínou Zacharovou

špeciálna cena: 130.00€