Sebarozvoj

vykroč na cestu k sebe samej

Práca na sebe a sebarozvoj ti pomôžu

L

epšie zvládať svoj život, výzvy, tlaky z okolia a vnútorný nepokoj či neistotu. Prebudíš v sebe viac odvahy a vnútornej sily byť.

N

ájsť svoje miesto v práci, spoznať svoje talenty a silné stránky.

P

ochopiť rôzne životné situácie a udalosti, prečo sa ti dejú a ako sa z nich môžeš vnútorne silnejšia posunúť vpred​.

B

udovať vo svojom živote krajšie a plnohodnotnejšie vzťahy a celkovo otvoríš svoju komunikáciu s druhými ľuďmi​.

S

poznať samu seba a cítiť sa dobre sama so sebou​.

O

tvárať svoj skrytý potenciál, schopnosti a to jedinečné v tebe, čo môžeš odovzdať ľuďom a svetu okolo teba.

M

ať pozitívny vplyv na tvoje fyzické zdravie, lebo naše mentálne zdravie zásadne ovplyvňuje aj naše fyzické zdravie a naučíš sa lepšie komunikovať a načúvať svojmu telu​.

O

dstrániť a prekonať vnútorné bloky, strachy či traumy a skôr dokážeš vytvoriť alebo dosiahnuť svoje sny​.

P

repojiť sa so svojou ženskou silou a múdrosťou, aby si viac dôverovala svojmu vnútornému vedeniu a mala si svoj pevne vo svojich rukách​.

Kroky, ako môžeš s nami začať pracovať na sebe

qode-np-item
1

Samostaná práca

qode-np-item
2

Individuálny koučing

qode-np-item
3

Účasť na seminári alebo online programe

qode-np-item
4

Skupinová práca s vedením

Naše možnosti sebarozvoja a rastu

Knihy, audioknihy a ebooky

Začni na sebe hneď teraz pracovať samostatne a to čítaním kníh, v ktorých nájdeš praktické cvičenia a techniky, ktoré ti pomôžu urobiť prvý krok v uvedení nového poznania a pozitívnej zmeny do praxe a života. Vyber si 🙂

Končím so strachom a žijem odvážne

Nedovoľ viac strachom, neistote alebo negativite, aby obmedzovali tvoje možnosti v živote, ale prebuď svoju vnútornú silu a odvahu a vykroč za svojou pozitívnou zmenou. Po prečítaní knihy Končím so strachom a žijem odvážne pochopíš oveľa viac, ako len prekonanie strachov.

KNIHA – Ako dostať od života, čo chceme (+ 2 audioknihy)

Ako dostať od života, čo chceme

Zober svoj život pevne do rúk a začni ho naplno žiť podľa svojich predstáv. V knihe nájdeš 30 inšpirujúcich myšlienok, ako dostať od života, čo najviac chceš v oblasti vzťahov, lásky, zdravia, práce, spirituality a životného smerovania.

Kompas 2023

Otvor vedenie svojho srdca. Porozumej lepšie tomu, čo sa ti deje v živote, prečo zažívaš výzvy a ako sa k nim postaviť, aby si sa posunula vpred v súlade so svojou dušou a naplno si využila svoj potenciál v roku 2023

Programy sebarozvoja a transformácie pre ženy

Si pripravená ísť ďalej a hlbšie ako čítanie kníh? Chceš pre seba urobiť viac a prejsť si už konkrétnym procesom, úlohami a cvičenia, ktorými ťa prevedieme? Pozri sa a vykroč! Keď začneš teraz, o niekoľko týždňov alebo mesiacov už môžeš byť úplne niekde inde, ako si teraz, môžeš uskutočniť veľký rast a sebapoznanie.

Objav svoje talenty a potenciál

Online program Objav svoje talenty a potenciál ti pomôže prevziať zodpovednosť za svoje smerovanie, sebarealizáciu a aj budúcnosť. Spoznáš lepšie samu seba a ujasniš si, v čom si dobrá, kde sú tvoje talenty a silné stránky, čo ti dáva zmysel a ako to uviesť do praxe. Katarína Zacharová ťa prevedie 8 videotréningami – 8 krokmi, v ktorých budú konkrétne otázky, cvičenia a aj techniky.

Becoming RealWoman

Celistvý hĺbkový transformačný program vytvorený špeciálne pre potreby žien s 10 ročnou tradíciou a skúsenosťami, v ktorom ťa prevedieme jedinečnou cestou sebapoznania a vnútornej transformácie naspäť k sebe samej, k tvojej ženskej sile a poslaniu. Program trvá jeden rok a je pre každú ženu, ktorá chce na sebe pracovať a uskutočniť pozitívne zmeny a rast vo svojom živote.

Semináre a podujatia

RealWoman Fórum

Je naše pravidelné víkendové podujatie výhradne na pozvánku pre ženy - absolventky našich programov, aby sa mohli osobne prepojiť, prejsť si ďalším procesom transformácie a osláviť svoj progres a rast v programe. Je to zážitkové podujatie, ktoré sa koná 3krát do roka a vždy na inom mieste na Slovensku. Je to výnimočné prepojenie podobne naladených žien, priateliek, sestier a bezpečnom prostredí ženského kruhu a v aktivitách prepojených s prírodou a našim ženským svetom.

Vzdelávacie semináre pre verejnosť

postupne doplníme info...

Chceš sa s nami poradiť, ako začať?
Požiadaj o 20- minutovú konzultáciu ZDARMA

Vyplň tento formulár so záujmom o nezáväznú zdarma 20 minutovú konzultáciu s naším tímom. 

Do predmetu napíš: ZÁUJEM O KONZULTÁCIU

A do odkazu napíš: Ktorým krokom by si chcela začať svoj sebarozvoj? Aké témy ťa zaujímajú? V akom čase alebo dni by ti vyhovalo sa telefonicky spojiť?