Becoming RealWoman

10 ročná tradícia a skúsenosti v práci so stovkami žien

Unikátky celostný hĺbkový program vytvorený špeciálne pre potreby žien, v ktorom ťa prevedieme cestou sebapoznania a vnútornej transformácie naspäť k sebe samej, k tvojej ženskej sile a zmysluplnému životu.

Vykroč na cestu svojej duše a staň sa ženou, ktorou túžiš byť

10 ročná tradícia a skúsenosti v práci so stovkami žien

Vykroč na cestu svojej duše a staň sa ženou, ktorou túžiš byť

Unikátky celostný hĺbkový program vytvorený špeciálne pre potreby žien, v ktorom ťa prevedieme cestou sebapoznania a vnútornej transformácie naspäť k sebe samej, k tvojej ženskej sile a zmysluplnému životu.

Program Becoming RealWoman začíname v januári 2024

od 20. januára 2024 DO 24. novembera 2024

3 FÁZY ROČNÉHO PROGRAMU

1.

SEBAPOZNANIE A SLOBODA

Prestaň byť obeťou svojich strachov, minulosti alebo očakávaní iných ľudí, ale prebuď svoju vnútornú silu a zober život pevne do svojich rúk. Ži pravdivo svoj príbeh duše a odvážne realizuj svoje sny a pozitívnu zmenu vo svojom živote.

2.

NÁVRAT K ŽENSKEJ SILE

Otvor a naplno prebuď svoju ženskú silu a autentickosť, aby si do hĺbky pochopila, kto si ako žena a čo dokážeš. Obnovíš tak svoju vnútornú harmóniu, nájdeš svoju hodnotu a znovu sa prepojíš so svojou dušou a silou ženského kruhu.

3.

NOVÁ VÍZIA A POSLANIE

Začni si dôverovať, spoznaj svoje skryté talenty, schopnosti a zmysel, prečo si tu a čo môžeš uskutočniť. Siahni hlbšie do svojho vnútra, dovoľ si žiť svoj najvyšší potenciál a tak napĺňaj svoje poslanie, aby si vytvorila pre seba zmysluplný a radostný život.

Kedy, Ak nie teraz?

Neodkladaj viac svoju zmenu, začni teraz!

Program mi zmenil život. Vďaka nemu som spoznala lepšie samu seba, dovolila som si ďať seba na prvé miesto a žiť ľahšie. Je tu úžasné vedenie, podpora a pomoc od Katky a lektoriek. Treningy sú skvelo vytvorené od základov, oceňujem aj všetky praktické cvičenia, čo sme mali. Online stretnutia a prepojenie s inými ženami mi dalo veľa, jedná v druhej sme sa našli a podporili. Tento program odporúčam každej žene ktorá má v sebe strachy, obetuje sa pre druhých, nevie si nájsť čas, nedôveruje ženách, pretože vás to naučí, ako žiť lepšie, ľahšie, vďačnejšie. Zmení vám to pohľad na svet. Jedno obrovské ďakujem.
Anna Batoryová
Tento program je unikátny tým, že ponúka celostný prístup. Nie su to instatné riešenia, ale dodáva nástroje na sebarozvoj a zvládanutie reálnych situácii v prostredí, v ktorej žijeme tu a teraz. Je jedinečný tým, že vytvára komunitu žien, bezpečný priestor ktorý je tu pre nás aj po absolvovaní samotného kurzu. Získala som naozaj niečo hodnotné a trvácnr. Želala by som si, aby sa čo najviac žien zapojilo do tohto programu. Aby našli odvahu vykročiť na túto nesmierne krásnu, obohacujúcu cestu a opäť našli svoju krásne, silné a ženské JA.
Jana Michaliková

Program mi zmenil život. Vďaka nemu som spoznala lepšie samu seba, dovolila som si ďať seba na prvé miesto a žiť ľahšie. Je tu úžasné vedenie, podpora a pomoc od Katky a lektoriek. Treningy sú skvelo vytvorené od základov, oceňujem aj všetky praktické cvičenia, čo sme mali. Online stretnutia a prepojenie s inými ženami mi dalo veľa, jedná v druhej sme sa našli a podporili. Tento program odporúčam každej žene ktorá má v sebe strachy, obetuje sa pre druhých, nevie si nájsť čas, nedôveruje ženách, pretože vás to naučí, ako žiť lepšie, ľahšie, vďačnejšie. Zmení vám to pohľad na svet. Jedno obrovské ďakujem. ​

Anna Batoryová

Tento program je unikátny tým, že ponúka celostný prístup. Nie su to instatné riešenia, ale dodáva nástroje na sebarozvoj a zvládanutie reálnych situácii v prostredí, v ktorej žijeme tu a teraz. Je jedinečný tým, že vytvára komunitu žien, bezpečný priestor ktorý je tu pre nás aj po absolvovaní samotného kurzu. Získala som naozaj niečo hodnotné a trvácnr. Želala by som si, aby sa čo najviac žien zapojilo do tohto programu. Aby našli odvahu vykročiť na túto nesmierne krásnu, obohacujúcu cestu a opäť našli svoju krásne, silné a ženské JA.

Jana Michaliková

DÔLEŽITÉ VEDIEŤ O PROGRAME

A

UTORKOU PROGRAMU JE KATARÍNA ZACHAROVÁ. Od roku 2013 vyvíjala a zostavovala súčasný program Becoming RealWoman na základe praktickej práce so stovkami žien, použitia vlastných talentov a múdrosti, štúdie rôznych konceptov a neustálej práce na sebe. Katarína sa viac ako 14 rokov venuje sebarozvoju a transformácií žien.

S

TOVKY ŽIEN UŽ ABSOLVOVALO TENTO PROGRAM. Tento program nie je masová akcia, ale hĺbková cesta s osobným prístupom. Postupne rastieme a rozširujeme náš tím a aj možnosti pomáhať naraz väčšiemu počtu žien.

P

ROGRAM MÁ SVOJU TRADÍCIU A JE OVERENÝ ČASOM. Už viac ako 9 rokov sprevádzame ženy týmto programom, má už svoju tradíciu a komunitu žien. Tento transformačný proces, poznanie a nástroje sú preto overené časom, skúsenosťami a aj výsledkami našich žien. Náš proces je nadčasový a vieme, že funguje, lebo sme ho trpezlivo, vytrvalo a s láskou vyvíjali do dnešnej podoby. A čím ideme ďalej, tým je silnejší.

J

E POSTAVENÝ NA PODSTATE ŽENSKEJ ENERGIE Celý program je ušitý na mieru nám ženám, zohľadňuje naše potreby a to ako funguje naša ženská energia. Preto pracujeme nielen individuálne, ale aj v skupinách a využívame liečivú silu ženských kruhov.

P

ROGRAM JE CELOSTNÝ A HĹBKOVÝ. Program je vyskladaný tak, aby si pracovala a rozvíjala sa na všetkých úrovniach svojho bytia - fyzická, emocionálna, mentálna a duchovná. To je potrebné, aby si uskutočnila trvalú reálnu zmenu vo svojom živote. Nikoho neškatuľkujeme, ale práveže sú u nás vítané ženy so svojou vierou. Duchovno je univerzálne, každá k nemu máme svoju cestu a my ju rešpektujeme. 

M

ÔŽEŠ HO ABSOLVOVAŤ NECH SI KDEKOĽVEK. Program prebieha v slovenčine a ženy ho môžu absolvovať nech sa nachádzajú kdekoľvek. Máme absolventky z rôznych častí Slovenska, Česka a ženy žijúce v blízkom alebo ďalekom zahraničí. Umožňuje nám to jedinečné nastavenie nášho procesu a prepojenie online flexibility s individuálnym prístupom a vzájomnou podporou.

R

EŠPEKTUJEME KAŽDÚ VIERU. V našej komunite a v programe nikoho neškatuľkujeme, nespájame sa so žiadnym náboženstvom, či filozofiou a vzájomne rešpektujeme každú vieru. Duchovno je univerzálne, patrí každému z nás bez ohľadu na to, v čo veríme. Všetky sme duchovné bytosti. Každá máme svoju cestu k duchovnu a program ti len pomôže rozšíriť obzory, poznanie a múdrosť. Ty sa rozhodneš, s čím rezonuješ a ako chceš žiť svoj život.

KĽÚČOVÉ PILIERE PROGRAMU

V programe ťa krok po kroku prevedieme cestou poznania a transformácie, aby si uskutočnila svoju pozitívnu, reálnu a trvalú zmenu v živote tak, aby si sa ako žena cítila autenticky, slobodne a spokojne sama so sebou a žila si svoj najlepší život. Pozri sa, čo všetko získaš:

Ženy menia svet

N

ašim zámerom je transformovať svet prostredníctvom ženského potenciálu. Ak chceš zmeniť svet, potrebuješ podporiť ženy, lebo ony to urobia. Veríme, že ženy iniciujú pozitívnu zmenu okolo seba a posúvajú hranice možností. V našej spoločnosti absentuje rovnováha mužského a ženského princípu. A ženy, ktoré stoja pravdivo vo svojom strede, sú prepojené so svojou ženskou silou, dokážu vniesť naspäť do vzťahov a spoločnosti rovnováhu. My ženy máme oveľa väčšiu silu a vplyv, ako si uvedomujeme a súčasná éra nám ponúka príležitosť to plne otvoriť a uchopiť pre dobro nás všetkých. Preto pomáhame ženám prepojiť sa naspäť samy so sebou, znovu dôverovať svojmu srdcu a dovoliť duši, aby ju viedla životom. Vzdelávame ženy, aby vedeli, ako používať celú svoju energiu a aj ženskú silu v harmónii so sebou a s okolím. Obnovujeme silu ženského kruhu a podstatu pravej ženskej sily, ktorá spočíva v spolupráci, v spolutvorení, podpore, rešpekte a plnom zmysluplnom živote. Keď spojíme naše sily, tak dokážeme oveľa viac. Naše absolventky sú nositeľkami pozitívnej zmeny a majú pozitívny vplyv všade tam, kam sa rozhodnú ísť a prispieť.

ČÍM JE PROGRAM JEDINEČNÝ

Vidím svet inak

Katka a celý jej úžasný tím mi zmenili život od základov. Predtým som chcela zmeniť ľudí okolo mňa, pretože som cítila, že nikto ma nechápe. Vďaka programu som zistila, že môj jediný limit v živote, som bola len ja. Dnes sa pozerám na svet inak, pretože som si postupne vybudovala dôveru v seba a odvážila si plniť sny. Vstúpiť do programu BRW boli moje najlepšie investované peniaze.

Miriama
30 rokov, Bratislava

Mení životy

Tento program je skutočne transformačný. Mení životy a to je na ňom úžasné. Na začiatku som bola utiahnutá, vôbec som si neverila, a mala som veľa strachov. Teraz po tomto skoro roku som sebavedomá, oveľa viac dôverujem sebe, svojim činom a svojim rozhodnutiam. 

Simona
24 rokov, Liptovský Mikuláš

Treba to zažiť

Program sa ťažko opisuje slovami, jednoducho to treba zažiť. Cítim sa veľmi oslobodzujúco, uvoľnene, radostne, som spokojná sama so sebou a som rada sama so sebou, cítim sa silnejšia a vyrovnanejšia. Po skončení tohto programu som iná žena.

Silvia
51 rokov, Trenčín

Najlepšia investícia

Ešte som nikdy nič také nezažila, pochopila som a bola som pochopená. Získala som veľmi veľa vedomostí, ktoré by som nikde inde nedostala. Bola to jedna z mojich najlepších investicií.

Silvia
48 rokov, Viedeň 

Mapa cesty života

Program je pre mňa ako nájdenie mapy na ceste života k osobným pokladom, ktoré máme každá v sebe. Človek sa v živote neraz stratí a nájsť cestu nebýva vždy ľahké. BRW je jedinečný program pre ženy, v ktorom je nielen poznanie, ale aj reálna zmena k lepšiemu.

Mirka
45 rokov, Martin

Sme ako rodina

Sme tu ako jedna veľká rodina, dôverujeme si. Nadobudla som slobodu, chuť znova chytiť svoj život do vlastných rúk a tvoriť ho podľa seba, otvorila som sa novým výzvam a príležitostiam a hlavne som súčasťou úžasnej komunity žien, ktoré zmýšľajú rovnako, podporujú a motivujú sa, s čím som sa nikdy doteraz nestretla. Rozhodne to boli najlepšie investované peniaze.

Petra
30 rokov, Dohňany

MÁŠ PODPORU V KAŽDOM KROKU

Akonáhle vstúpiš do programu Becoming RealWoman, stávaš sa súčasťou našej komunity a budeš mať neustále vedenie, podporu nielen od nášho tímu, ale aj od ostatných účastníčiek a absolventiek. Naša komunita ponúka bezpečný priestor v pravej ženskej sile pre každú ženu, aby mohla byť sama sebou, prijatá a prešla svojou transformáciou.

Program Becoming RealWoman začíname v januári 2024​

od 20. januára 2024 DO 24. novembera 2024

TÉMY TRÉNINGOV

1. FÁZA

20. január - 24. marec 2024
 • Aktivuješ a naučíš sa vedome meniť a nalaďovať svoj zákon príťažlivosti na frekvenciu toho, po čom najviac túžiš.
 •  Prevezmeš zodpovednosť za seba, svoj život a svoju energiu, aby si získala naspäť svoju vnútornú silu a mohla si ju použiť. 
 • Identifikujete svoju najhlbšiu motiváciu, ktorá ti pomôže prekonať výzvy, frustráciu, prokrastináciu, aby si neustále napredovala.
 • Prvá pomoc, alebo 6 krokov, ako prekonať 2 základné strachy
 • Porozumieš svojim strachom a blokom, čo je ich zdrojom, ako a kedy vznikli, prečo ťa stále brzdia a ako ich môžeš prekonať v praxi. 
 • Naučíš sa, ako aktivovať svoj skrytý potenciál a používať svoju energiu na všetkých 4 úrovniach vášho bytia, aby si dokázala uskutočniť reálnu zmenu. 
 • Pochopíš, ako pracuje tvoje podvedomie a začneš pomenovávať svoje individuálne a kolektívne programy, o ktorých si doteraz nevedela, ale boli tvojou najväčšou brzdou a zdrojom strachov v živote. 
 • Pochopíš, ako tvoje emócie fungujú v prepojení s myšlienkami a ako použiť emocionálnu energiu ako hnaciu a tvorivú silu práve pomocou správneho využitia sily mysle.
 • Identifukuješ a pomenuješ svoje limitujúce mentálne podvedomé programy o sebe, o živote, o vzťahoch, ktoré sabotujú tvoje šťastie, rast, úspech, autentickosť a získaš nástroje a poznanie, ako sa od nich oslobodiť.
 • Osvojíš si praktický proces, ako postupne preprogramovať svoju myseľ, odstrániť mentálne podvedomé limitujúce a negatívne programy a nahradiť ich novými podporujúcimi a pozitívnymi mentálnymi nastaveniami, ktoré ťa oslobodia. 

 Naučíš sa, ako aktivovať svoju emocionálnu inteligenciu a použiť skutočnú silu emócií na vnútornú transformáciu a progres. 

Absolvuješ transformačný proces emocionálneho oslobodenia, aby ťa viac nebrzdili a neobmedzovali staré bolesti, strachy, neistota, traumy z minulosti a mohla si s novou energiou, silou vykročiť vpred.

 • Prejdeš 5 krokmi odpustenia, aby si lepšie porozumela významu, sile a vplyvu odpustenia na tvoj život a budúcnosť.
 • Absolvuješ transformačný proces odpustenia a prijatia, aby si uzdravila vzťah k sebe samej a k ľuďom v tvojom živote a mohla si sa konečne posunúť vpred a žiť naplno.
 • Naučíš sa, ako v bežnom každodennom živote konať z lásky a odvážne, a nie zo strachu .
 • Ako správne komunikovať svoje emócie, pocity a myšlienky, aby si v sebe viac nevytvárala bloky, ale pravdivo si vyjadrovala to, kto si, čo cítiš a čo potrebuješ. 

2. FÁZA

20. APRÍL - 23. júN 2024
 • Pochopíš a objavíš, prečo si ako žena taká, aká si, čo a ako formovalo naše ženské kolektívne podvedomie a ako sa odpútať od limitácií z minulosti a žiť naplno tu a teraz svoj najlepší život.
 • Spustíš svoju vnútornú cestu k tomu kto si, aby si mohla slobodnejšie tvoriť to, kým sa chceš stať.
 • Ďalej ti priblížime to, aký vplyv má prostredie na tvoj vývoj, možnosti a rozlet a prečo je dôležité, aby sme ako ženy aktívne formovali prostredie okolo nás.
 • Pochopíš, čo je zdrojom tvojej ženskej sily, ako vo svojej podstate funguje, ale hlavne ako ju budovať a použiť v praxi, aby so bola v rovnováhe a cítila si sa autenticky.
 • Osvojíš si, ako v sebe prebudiť ženskú silu a obnoviť vzťah, ktorý potrebuješ mať ako žena sama so sebou, ak chceš byť autentická a v rovnováhe.
 • Naučíš sa, ako môžeš ako žena tvoriť svoj život a dosahovať úspech tak, aby si sa stále cítila žensky a predsa sebavedomo. 
 • Ako ženská cyklickosť ovplyvňuje svoju energiu, nálady, výkonnosť alebo sústredenosť a ako so svojou cyklickosťou dokážeš vedome pracovať, aby si využila celý potenciál, ktorý nám jednotlivé cykly prinášajú.
 • Predstavíme ti všetky štyri cykly a ich vplyv na tvoj vnútorný stav, tvoje vzťahy a aj prácu s externou trénerkou, Danielou Krušinskou Trudič.
 • Pochopíš, ako tvoja ženská sila súvisí so vzťahom k tvojmu telu a čo a ako utváralo tvoj postoj a pohľad na ženské telo.
 • Prevediem ťa praktickými krokmi a cvičeniami, ako postupne začať budovať zdravý vzťah k svojmu telu, aby si sa oslobodila od očakávaní spoločnosti a budovala si pozitívny a láskavý vzťah ku svojmu telu.
 • Prehĺbiš si pochopenie sexuality a jej vývoja v spoločnosti ako aj toho, ako sa napája na tvoj vzťah k svojmu telu a osvojíš si prvé základné kroky k tomu, ako sexualitu zapájať do každodennej rutiny
 • Ako prebieha vývoj tvojej duše a prečo určití ľudia vstupujú do tvojho života.
 • Ako lepšie načúvať svojej duši a oslobodiť ju od limitácií, aby si sa mohla naplno, slobodne a autenticky prejavovať.
 • Čo je intuícia, ako funguje a ako ju používať, aby si posilnila vzťah so svojou dušou, vedela si robiť správne rozhodnutia a obnovila si svoju sebadôveru.
 • Lepšie porozumiete podstate rozdielnosti, ale aj kompatibilite mužskej a ženskej energie, aby si menej bojovala, ale viac vytvárala rovnováhu sama v sebe, ale aj vo svojich vzťahoch.
 • Prevediem ťa charakteristiku jednotlivých kvalít ženskej, ale aj mužskej energie, aby si pochopila podstatu ich fungovania. 
 • Aké sú základné princípy partnerstva a ako ich začať uvádzať do praxe a žiť v bežnom každodennom živote a v našich vzťahoch.

3. FÁZA

21. septemBER - 24. novembER 2024
 • Začneš tvoriť novú a slobodnú víziu o tom, kým chceš byť a čo pre teba osobne znamená žiť autentický život ako RealWoman.
 • Vyhodnotíš každú oblasť svojho života – vzťah k sebe, vzťahy, zdravie, práca, poslanie, sny a prínos, aby si uzavrela limitácie z minulosti, posunula si hranice svojich možností a vytvorila si tak pre seba v každej oblasti života slobodnejšiu, autentickejšiu a krajšiu budúcnosť.
 • Vedome začneš tvoriť mapu novej vízie pre svoj život. V kreatívno-intuitívnom procese vytvoríš svoju vlastnú “záhradu” pomocou vizualizácie, predstavivosti, tvorivosti, aby určili jasný zámer pre svoju víziu. 
 • Prevediem ťa špeciálnym energetickým procesom prepojenia s tvojou dušou a poslaním, aby si lepšie porozumela vývoju svojho autentického životného príbehu a pochopila si svoje ďalšie smerovanie.
 • Začneš nachádzať odpovede na svoje “prečo” si tu, k čomu máš prispieť, čo ti dáva zmysel a ako by si to mohla uskutočniť a žiť.
 • Lepšie porozumieš význam a vývoju svojho poslania a ako ho neustále odkrývať a postupne napĺňať, aby si kráčala správnou cestou a použila si svoj plný ľudský potenciál.
 • Prevediem ťa praktickým procesom, ktorý ti pomôže odhaliť a pomenovať tvoje skutočné vášne, záujem, hlbší zmysel a to, čo ťa baví, aby si vedela, ktorým smerom sa vydať.  
 • Pomocou praktických cvičení objavíš a identifikuješ svoje talenty, schopnosti a silné stránky, ktoré sú tvojou jedinečnou pridanou hodnotou, ako sa odlíšiť, ale aj naplniť to, prečo si tu a svoje poslanie.
 • S pomocou metodiky DISC lepšie pochopíš svoju prirodzenú dynamiku a silné stránky, aby si vedels, na čo sa sústrediť, lebo ti to dáva energiu a čo radšej delegovať alebo outsoursovať z iných zdrojov, lebo ťa to unavuje.
 • Vyhodnotíš všetky svoje doteraz pomenované talenty, schopnosti, silné stránky, aby si identifikovala tie, ktoré teraz a v budúcnosti vieš, čo najlepšie použiť na vytvorenie práce, či kariery, ktorá ťa bude napĺňať a živiť a umožnia ti realizovať tvoju víziu o živote, ktorý chceš mať.
 • Ukážem ti, ako neustále svoje talenty a schopnosti vedome rozvíjať, aby si sa “nezasekla”, ale plynulo si rozvíjala seba samu, svoje možnosti a potenciál.
 • Spolu s externou lektorou Yvette Westrum ti vysvetlíme, aký význam môže mať numerológia pre tvoj život a čo všetko ti dátum narodenia a meno o tebe prezradia.
 • Budeš mať svoju individuálnu numerologickú 15-20 minutovú konzultáciu s numerologičkou Yvette Westrum alebo Katarínou Sklenářovou v rámci skupiny. Získaš na mieru šitú predpoveď a charakteristiku podľa tvojho dátumu narodenia a mena. Poodhalí a pomôže ti to lepšie pochopiť svoj potenciál, talenty, výzvy, životnú cestu a pozrieme sa aj na to, čo ťa podľa čísiel čaká nasledovné roky.
 • Naučíš sa, ako správne stanoviť dosahovať svoje ciele, aby si nebola v strese, ale užívala si si proces tvorenia svojich výsledkov a realizácie snov.
 • Ďalej sa naučíš, ako premeniť veľké vízie na menšie uchopiteľné ciele, ktoré môžeš začať realizovať, aby si sa vedela pohnúť vpred.
 • Osvojíš si praktický systém realizácie pre ženy, ktorý ti umožní udržať v rovnováhe akciu a kreativitu, neustále zotrvať v progrese a tak prekonať obdobia prokrastinácie alebo nejasnosti. 
 • Pochopíš, ako práve ty svojimi schopnosťami a potenciálom môžeš mať pozitívny vplyv na svoje okolie, svoje deti, rodinu a partnera, alebo spoločnosť ako celok.
 • Ujasníš si, ako sa spájať a spolupracovať s inými ženami a aj mužmi, aby si podporila svoj zámer a spolu ste kolektívne vytvorili väčšiu pozitívnu silu a vplyv.
 • Môžeš získať, konkrétne a reálne prepojenia odporúčania a reálne spolupráce, ktoré by ti mohli pomôcť na tvojej ceste pri realizácii svojich zámerov a vízie pre život.

1. FÁZA

20. január - 24. marec 2024
 • Aktivuješ a naučíš sa vedome meniť a nalaďovať svoj zákon príťažlivosti na frekvenciu toho, po čom najviac túžiš.
 •  Prevezmeš zodpovednosť za seba, svoj život a svoju energiu, aby si získala naspäť svoju vnútornú silu a mohla si ju použiť. 
 • Identifikujete svoju najhlbšiu motiváciu, ktorá ti pomôže prekonať výzvy, frustráciu, prokrastináciu, aby si neustále napredovala.
 • Prvá pomoc, alebo 6 krokov, ako prekonať 2 základné strachy
 • Porozumieš svojim strachom a blokom, čo je ich zdrojom, ako a kedy vznikli, prečo ťa stále brzdia a ako ich môžeš prekonať v praxi. 
 • Naučíš sa, ako aktivovať svoj skrytý potenciál a používať svoju energiu na všetkých 4 úrovniach vášho bytia, aby si dokázala uskutočniť reálnu zmenu. 
 • Pochopíš, ako pracuje tvoje podvedomie a začneš pomenovávať svoje individuálne a kolektívne programy, o ktorých si doteraz nevedela, ale boli tvojou najväčšou brzdou a zdrojom strachov v živote. 
 • Pochopíš, ako tvoje emócie fungujú v prepojení s myšlienkami a ako použiť emocionálnu energiu ako hnaciu a tvorivú silu práve pomocou správneho využitia sily mysle.
 • Identifukuješ a pomenuješ svoje limitujúce mentálne podvedomé programy o sebe, o živote, o vzťahoch, ktoré sabotujú tvoje šťastie, rast, úspech, autentickosť a získaš nástroje a poznanie, ako sa od nich oslobodiť.
 • Osvojíš si praktický proces, ako postupne preprogramovať svoju myseľ, odstrániť mentálne podvedomé limitujúce a negatívne programy a nahradiť ich novými podporujúcimi a pozitívnymi mentálnymi nastaveniami, ktoré ťa oslobodia. 

 Naučíš sa, ako aktivovať svoju emocionálnu inteligenciu a použiť skutočnú silu emócií na vnútornú transformáciu a progres. 

Absolvuješ transformačný proces emocionálneho oslobodenia, aby ťa viac nebrzdili a neobmedzovali staré bolesti, strachy, neistota, traumy z minulosti a mohla si s novou energiou, silou vykročiť vpred.

 • Prejdeš 5 krokmi odpustenia, aby si lepšie porozumela významu, sile a vplyvu odpustenia na tvoj život a budúcnosť.
 • Absolvuješ transformačný proces odpustenia a prijatia, aby si uzdravila vzťah k sebe samej a k ľuďom v tvojom živote a mohla si sa konečne posunúť vpred a žiť naplno.
 • Naučíš sa, ako v bežnom každodennom živote konať z lásky a odvážne, a nie zo strachu .
 • Ako správne komunikovať svoje emócie, pocity a myšlienky, aby si v sebe viac nevytvárala bloky, ale pravdivo si vyjadrovala to, kto si, čo cítiš a čo potrebuješ. 

2. FÁZA

4. máj - 7. júl 2024
 • Pochopíš a objavíš, prečo si ako žena taká, aká si, čo a ako formovalo naše ženské kolektívne podvedomie a ako sa odpútať od limitácií z minulosti a žiť naplno tu a teraz svoj najlepší život.
 • Spustíš svoju vnútornú cestu k tomu kto si, aby si mohla slobodnejšie tvoriť to, kým sa chceš stať.
 • Ďalej ti priblížime to, aký vplyv má prostredie na náš vývoj, možnosti a rozlet a prečo je dôležité, aby sme ako ženy aktívne formovali prostredie okolo nás.
 • Pochopíš, čo je zdrojom tvojej ženskej sily, ako vo svojej podstate funguje, ale hlavne ako ju budovať a použiť v praxi, aby so bola v rovnováhe a cítila si sa autenticky.
 • Osvojíš si, ako v sebe prebudiť ženskú silu a obnoviť vzťah, ktorý potrebuješ mať ako žena sama so sebou, ak chceš byť autentická a v rovnováhe.
 • Naučíš sa, ako môžeš ako žena tvoriť svoj život a dosahovať úspech tak, aby si sa stále cítila žensky a predsa sebavedomo. 
 • Ako ženská cyklickosť ovplyvňuje svoju energiu, nálady, výkonnosť alebo sústredenosť a ako so svojou cyklickosťou dokážeš vedome pracovať, aby si využila celý potenciál, ktorý nám jednotlivé cykly prinášajú.
 • Predstavíme ti všetky štyri cykly a ich vplyv na tvoj vnútorný stav, tvoje vzťahy a aj prácu s externou trénerkou, Danielou Krušinskou Trudič.
 • Pochopíš, ako tvoja ženská sila súvisí so vzťahom k tvojmu telu a čo a ako utváralo tvoj postoj a pohľad na ženské telo.
 • Prevediem ťa praktickými krokmi a cvičeniami, ako postupne začať budovať zdravý vzťah k svojmu telu, aby si sa oslobodila od očakávaní spoločnosti a budovala si pozitívny a láskavý vzťah ku svojmu telu.
 • Prehĺbiš si pochopenie sexuality a jej vývoja v spoločnosti ako aj toho, ako sa napája na tvoj vzťah k svojmu telu a osvojíš si prvé základné kroky k tomu, ako sexualitu zapájať do každodennej rutiny
 • Ako prebieha vývoj tvojej duše a prečo určití ľudia vstupujú do tvojho života.
 • Ako lepšie načúvať svojej duši a oslobodiť ju od limitácií, aby si sa mohla naplno, slobodne a autenticky prejavovať.
 • Čo je intuícia, ako funguje a ako ju používať, aby si posilnila vzťah so svojou dušou, vedela si robiť správne rozhodnutia a obnovila si svoju sebadôveru.
 • Lepšie porozumiete podstate rozdielnosti, ale aj kompatibilite mužskej a ženskej energie, aby si menej bojovala, ale viac vytvárala rovnováhu sama v sebe, ale aj vo svojich vzťahoch.
 • Prevediem ťa charakteristiku jednotlivých kvalít ženskej, ale aj mužskej energie, aby si pochopila podstatu ich fungovania. 
 • Aké sú základné princípy partnerstva a ako ich začať uvádzať do praxe a žiť v bežnom každodennom živote a v našich vzťahoch.

3. FÁZA

21. septemBER - 24. novembER 2024
 • Začneš tvoriť novú a slobodnú víziu o tom, kým chceš byť a čo pre teba osobne znamená žiť autentický život ako RealWoman.
 • Vyhodnotíš každú oblasť svojho života – vzťah k sebe, vzťahy, zdravie, práca, poslanie, sny a prínos, aby si uzavrela limitácie z minulosti, posunula si hranice svojich možností a vytvorila si tak pre seba v každej oblasti života slobodnejšiu, autentickejšiu a krajšiu budúcnosť.
 • Vedome začneš tvoriť mapu novej vízie pre svoj život. V kreatívno-intuitívnom procese vytvoríš svoju vlastnú “záhradu” pomocou vizualizácie, predstavivosti, tvorivosti, aby určili jasný zámer pre svoju víziu. 
 • Prevediem ťa špeciálnym energetickým procesom prepojenia s tvojou dušou a poslaním, aby si lepšie porozumela vývoju svojho autentického životného príbehu a pochopila si svoje ďalšie smerovanie.
 • Začneš nachádzať odpovede na svoje “prečo” si tu, k čomu máš prispieť, čo ti dáva zmysel a ako by si to mohla uskutočniť a žiť.
 • Lepšie porozumieš význam a vývoju svojho poslania a ako ho neustále odkrývať a postupne napĺňať, aby si kráčala správnou cestou a použila si svoj plný ľudský potenciál.
 • Prevediem ťa praktickým procesom, ktorý ti pomôže odhaliť a pomenovať tvoje skutočné vášne, záujem, hlbší zmysel a to, čo ťa baví, aby si vedela, ktorým smerom sa vydať.  
 • Pomocou praktických cvičení objavíš a identifikuješ svoje talenty, schopnosti a silné stránky, ktoré sú tvojou jedinečnou pridanou hodnotou, ako sa odlíšiť, ale aj naplniť to, prečo si tu a svoje poslanie.
 • S pomocou metodiky DISC lepšie pochopíš svoju prirodzenú dynamiku a silné stránky, aby si vedels, na čo sa sústrediť, lebo ti to dáva energiu a čo radšej delegovať alebo outsoursovať z iných zdrojov, lebo ťa to unavuje.
 • Vyhodnotíš všetky svoje doteraz pomenované talenty, schopnosti, silné stránky, aby si identifikovala tie, ktoré teraz a v budúcnosti vieš, čo najlepšie použiť na vytvorenie práce, či kariery, ktorá ťa bude napĺňať a živiť a umožnia ti realizovať tvoju víziu o živote, ktorý chceš mať.
 • Ukážem ti, ako neustále svoje talenty a schopnosti vedome rozvíjať, aby si sa “nezasekla”, ale plynulo si rozvíjala seba samu, svoje možnosti a potenciál.
 • Spolu s externou lektorou Yvette Westrum ti vysvetlíme, aký význam môže mať numerológia pre tvoj život a čo všetko ti dátum narodenia a meno o tebe prezradia.
 • Budeš mať svoju individuálnu numerologickú 15-20 minutovú konzultáciu s numerologičkou Yvette Westrum alebo Katarínou Sklenářovou v rámci skupiny. Získaš na mieru šitú predpoveď a charakteristiku podľa tvojho dátumu narodenia a mena. Poodhalí a pomôže ti to lepšie pochopiť svoj potenciál, talenty, výzvy, životnú cestu a pozrieme sa aj na to, čo ťa podľa čísiel čaká nasledovné roky.
 • Naučíš sa, ako správne stanoviť dosahovať svoje ciele, aby si nebola v strese, ale užívala si si proces tvorenia svojich výsledkov a realizácie snov.
 • Ďalej sa naučíš, ako premeniť veľké vízie na menšie uchopiteľné ciele, ktoré môžeš začať realizovať, aby si sa vedela pohnúť vpred.
 • Osvojíš si praktický systém realizácie pre ženy, ktorý ti umožní udržať v rovnováhe akciu a kreativitu, neustále zotrvať v progrese a tak prekonať obdobia prokrastinácie alebo nejasnosti. 
 • Ako práve ty svojimi schopnosťami a potenciálom môžeš mať pozitívny vplyv na svoje okolie, svoje deti, rodinu a partnera, ale spoločnosť ako celok.
 • Ako sa spájať a spolupracovať s inými ženami a aj mužmi, aby si podporila svoj zámer a spolu ste kolektívne vytvorili väčšiu pozitívnu silu a vplyv.
 • Konkrétne a reálne prepojenia odporúčania a reálne spolupráce, ktoré by ti mohli pomôcť na tvojej ceste pri realizácii svojich zámerov a vízie pre život.
Cítila som sa, jedným slovom... bezmocná. Bezmocná odolávať hnevu, nepokoju, nervozite, občas smútku až depresívnym stavom. Bezmocná odolávať strachom. V programe som spoznala množstvo úžasných, skvelých a fantastických žien, ktoré som mala možnosť pozorovať pri ich premene. Teraz každé ráno prichádzam do práce s dobrou náladou a viacerí kolegovia sa tomu čudujú. Myslím že sa viac smejem a radujem. Neriešim blbosti. Kryštalizujem si svoju víziu. Program je pre kohokoľvek, kto chce vidieť. Vidieť to, čo doteraz možno len tušil a nejakým spôsobom ho to štvalo, bolelo, trápilo… Aby sa otvoril a začal riešiť, konať, vidieť a vnímať.
Zuzana z Bratislavy, 42 rokov
BRW je ucelený, detailne prepracovaný a časovo vyskladaný program, ktorý je zaručeným prostriedkom vnútornej premeny ženy, ktorá sa premietne navonok do jej vzťahov a do jej smerovania. Program má množstvo informácií, nástrojov a praktických cvičení. Ženy prechádzajú celým programom za podpory mentoriek a účastníčok programu. Program vytvára komunitu žien a bezpečný priestor na zdieľanie akýchkoľvek problémov. Je úžasné sledovať progres všetkých žien, s ktorými prechádzate programom a tým pádom aj svoj vlastný pokrok. Na konci každej časti je vyhodnotenie a ocenenie absolventiek a prepojenie sa so ženami všetkých častí programu a je tam neskutočná energia. Ja osobne som sa v každej časti programu naučila niečo nové o sebe a o tom ako viem zmeniť svoje myslenie a svoj život a tým aj životy iných okolo mňa. Neoľutovala som ani jedinú sekundu svojho času, ktorý som venovala sebe v tomto programe. Stojí to za to!
Klára z Bratislavy, 37 rokov

Cítila som sa, jedným slovom… bezmocná. Bezmocná odolávať hnevu, nepokoju, nervozite, občas smútku až depresívnym stavom. Bezmocná odolávať strachom. V programe som spoznala množstvo úžasných, skvelých a fantastických žien, ktoré som mala možnosť pozorovať pri ich premene. Teraz každé ráno prichádzam do práce s dobrou náladou a viacerí kolegovia sa tomu čudujú. Myslím že sa viac smejem a radujem. Neriešim blbosti. Kryštalizujem si svoju víziu. Program je pre kohokoľvek, kto chce vidieť. Vidieť to, čo doteraz možno len tušil a nejakým spôsobom ho to štvalo, bolelo, trápilo… Aby sa otvoril a začal riešiť, konať, vidieť a vnímať.

Zuzana z Bratislavy, 42 rokov​

BRW je ucelený, detailne prepracovaný a časovo vyskladaný program, ktorý je zaručeným prostriedkom vnútornej premeny ženy, ktorá sa premietne navonok do jej vzťahov a do jej smerovania. Program má množstvo informácií, nástrojov a praktických cvičení. Ženy prechádzajú celým programom za podpory mentoriek a účastníčok programu. Program vytvára komunitu žien a bezpečný priestor na zdieľanie akýchkoľvek problémov. Je úžasné sledovať progres všetkých žien, s ktorými prechádzate programom a tým pádom aj svoj vlastný pokrok. Na konci každej časti je vyhodnotenie a ocenenie absolventiek a prepojenie sa so ženami všetkých častí programu a je tam neskutočná energia. Ja osobne som sa v každej časti programu naučila niečo nové o sebe a o tom ako viem zmeniť svoje myslenie a svoj život a tým aj životy iných okolo mňa. Neoľutovala som ani jedinú sekundu svojho času, ktorý som venovala sebe v tomto programe. Stojí to za to!

Klára z Bratislavy, 37 rokov

AUTORKA PROGRAMU

Katarína Zacharová

Katarína Zacharová

Od roku 2009 ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka podporuje, vzdeláva, inšpiruje a sprevádza ženy procesom vnútornej transformácie a sebarozvoja k prebudeniu ženského potenciálu, vnútornej sily, odvahy riadiť sa srdcom a žiť zmysluplne. 

Katarína je autorkou hĺbkového programu pre ženy, Becoming RealWoman, ktorý už od roku 2013 absolvovalo stovky žien. Vytvorila online program 12 krokov sebarozvoja v praxi a vydala 4 knihy z oblasti sebarozvoja. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne. Od začiatku jej pôsobenia uskutočnila desiatky seminárov, tréningov, podujatí, prezentácií, mediálnych vstupov. Pravidelne vystupuje aj v Dámskom klube na RTVS.

LEKTORKY PROGRAMU

S Katkou som sa prvýkrát zoznámila v roku 2015, kedy som absolvovala jej prvé transformačné programy, ktoré mi pomohli postupne zvýšiť moje sebavedomie, naučila som sa, čo to znamená sebaláska a začala som konečne žiť život podľa svojich predstáv. Keď mi Katka navrhla spoluprácu koordinátorky v programe Becoming RealWoman, neváhala som ani sekundu, v tom momente som cítila a vedela, že toto je momentálne tá správna cesta pre mňa.
Denno denne vidím vo svojom okolí ako aj vo svete veľa žien, ktoré nežijú svoj život naplno, podceňujú sa, nevedia vyjadriť otvorenie svoj názor, emócie a nemajú odvahu vykročiť vpred za svojimi túžbami. Keď som to dokázala ja, verím, že to dokáže každá z nás, len niekedy potrebujeme postrčiť. Presne tento program bol impulz pre mňa, ako by som dokázala prispieť k zmene, aby sme ako ženy mohli spoločne rásť, prepájať sa a každá vo svojom okolí mohla ďalej odovzdávať svoje poznanie. V programe som tu pre vás ako podpora a opora, ako koordinátorka a facilitátorka vás budem sprevádzať programom, dám vám priestor na zdieľanie a otázky a budem usmerňovať celý priebeh programu, tak aby ste v ňom ako aj v sebe objavili to, čo vám pomôže na vašej ceste tranformácie a pochopenia toho, čo pre každú z vás znamená byť RealWoman.

Klaudia Zuziková

Klaudia Zuziková

Zuzana Vargová

Zuzana Vargová

Vďaka jej knihe Ako dostať od života, čo chceme som v roku 2010 spoznala Katku. V tej dobe to bola pre mňa veľmi prevratná a nápomocná kniha, ktorá mi veľmi pomohla. Druhýkrát mi Katka do života prišla znova cez jej druhú knižku Končím zo strachom žije odvážne. Následne na to som sa dozvedela o jej transformačnom programe BRW, ktorý som absolvovala celý v roku 2018. Tento program mi pomohol nájsť cestu k sebe, k svojmu srdcu a duši. Našla som vnútorný pokoj, začala som si viac vážiť samu seba ako ženu, viac som si začala uvedomovať svoju hodnotu, svoje postavenie a talenty. Už som videla jasnejšiu svoju cestu. Cítila som, že ma Katkin transformačný program zasiahol priamo do srdca. Vedela som, že by ma bavilo byť jeho súčasťou. V roku 2020 som od Katky dostala príležitosť stať sa fasilitátorkou v BRW programe. Som veľmi šťastná, že môžem byť súčasťou tak úžasného programu. Vždy som mala potrebu pomáhať ženám. Tak veľa žien a dievčat potrebuje pochopiť vzťah k sebe, svoje emócie, nájsť podvedomé programy, istotu, ženskú silu. Som rada, že vás budem môcť sprevádzať programom, budem vám nápomocná, vytvorím vám priestor podpory, prijatia a rastu.

Katka a jej program mi prišli do života v pravý čas. Už dlhšie som bola na ceste hľadania svojej sebahodnoty, sebaprijatia a práce so svojimi limitáciami a strachmi. Prečítala množstvo kníh a zúčastnila sa rôznych seminárov a webinárov. Vždy ma to na chvíľku „nakoplo“ ale po čase som bola opäť na začiatku. Do života sa mi najprv dostala Katkina kniha „Končím so strachom a žijem odvážne“, ktorá ma veľmi inšpirovala a pomohla mi odpovedať na niektoré moje otázky.
Prostredníctvom tejto knihy som sa dozvedela aj o programe Becoming Realwoman a hneď som vedela, že toto je moja cesta. Za toto moje rozhodnutie som veľmi vďačná, lebo sa môj život začal meniť k lepšiemu. V programe som našla samú seba, prijala som sa s láskou, pochopila som ktorým smerom sa má uberať môj život. Doslova mi to vlialo život do žíl. Keďže som sama zažila tú silu, ktorú program má a to, akú úžasnú energiu ako ženy dokážeme dať tomuto svetu, rozhodla som sa spolupracovať s Katkou na tomto nádhernom projekte. Som veľmi vďačná, že môžem byť súčasťou tejto komunity, sprevádzať ženy na ich ceste, tešiť sa z ich rastu a zároveň sa nechať inšpirovať ich príbehmi.

Kamila Štrbková

Kamila Štrbková

ZHRNUTIE VŠETKÉHO, ČO ZÍSKAŠ

Doživotný prístup k transformačným tréningom s Katarínou Zacharovou

Každá z 3 fáz programu obsahuje 6 tréningov, celkovo spolu získaš doživotný prístup k 18 tréningom. Veľkou výhodou je, že k nim máš doživotný prístup a sú v audio a video formáte, tak sa k nim kedykoľvek v budúcnosti vieš vrátiť. Tréningy obsahujú informácie, poznanie, techniky a návody, ktoré sa Katarína Zacharová posledných 10 rokov sama učila, používala a rozvíjala aj overovala v praktickej práci so stovkami ľudí na seminároch, koučingoch alebo v skupinových programoch. Zostavenie tréningov je unikátne a špeciálne vytvorené pre potreby a rozvoj žien.

Otvárací osobný seminár s tímom BRW lektoriek

Otvárací osobný seminár sa uskutoční v sobotu 20.1.2024 v Bratislave od 10:00 do 16:00 hod. a štartujeme ním ročný program Becoming RealWoman a jeho 1. fázu. Je to dôležité prvé osobné stretnutie s nami, s tvojou skupinou žien, s ktorými budeš prechádzať programom a celkovo zoznámenie a prepojenie sa s celým BRW tímom. Počas tohto semináru ťa pripravíme a naladíme na celý ročný program. Ďalšie otváracie semináre pre 2. a 3. fázu programu prebehnú online.

Online ženské kruhy žien pod vedením lektorky

Celý BRW program je postavený na ženskom princípe, preto dôležitou súčasťou programu sú aj ženské kruhy pod vedením našich interných lektoriek v prepojení s dynamickým koučingom. Je to jedinečné prepojenie individuálneho prístupu s dynamikou a hĺbkou ženských prepojení, ktoré absolvuješ iba v tomto programe. Naše ženské kruhy prebiehajú ako online stretnutia v malej max 6-člennej skupine, kde vytvárame pre teba bezpečný priestor na komunikáciu, zdieľanie skúseností, pocitov a spätnej väzby nech sa nachádzaš kdekoľvek. Absolvuješ takto v každej fáze programu 3 online ženské kruhy - skupinové stretnutia. Každé online stretnutie v kruhu 6 žien trvá od 1,5 do 2 hodín.. Celkovo priebehom tohto ročného programu absolvuješ 9 online vedených ženských kruhov.

Aktívna podpora a vedenie počas programu

Priebehom celého programu ti poskytujeme pravidelnú aktívnu podporu a vedenie v našej súkromnej Facebook skupine, emailom alebo prostredníctvom živých videí (okrem všetkého, čo sme uviedli vyššie). Nie si v tomto procese sama, je tu celý BRW tím lektoriek, máš neustálu podporu a môžeš sa na nás kedykoľvek obrátiť. Počas každého kroku sme na tejto ceste s tebou.

Staneš sa súčasťou našej ženskej komunity - Becoming RealWoman

Nevyčísliteľnou hodnotou a prínosom z programu sú ženy, priateľstvá, vzťahy a podpora, ktorú získaš. Vstupom do programu sa stávaš súčasťou našej komunity, prepájaš sa s podobne naladenými ženami, nájdeš podporu, uzdravenie, inšpiráciu a povzbudenie, keď ho najviac potrebuješ. Nájdeš u nás bezpečný priestor, byť sama sebou. Sila našej ženskej komunity ti poskytne prijatie, dodá odvahu a silu vytrvať v tvojom procese.

Živé vysielania Otázky a odpovede s Katarínou Zacharovou

Počas každej fázy programu máš pravidelný kontakt, podporu a vedenie Kataríny Zacharovej a odpovedá na tvoje otázky, podnety v živých vysielaniach "Otázky a odpovede". V každej fáze programu sú takéto vysielania súčasťou procesu, celkovo ich absolvuješ 8 počas roku.

Individuálny koučing

Počas každej fázy programu môžeš využiť 1 individuálny koučing s jednou z našich lektoriek v dĺžke 30-60 minút, ktorý sa uskutoční online. V BRW1 budeš mať koučing s koordinátorkou a lektorkou programu, Klaudiou Zuzikovou. V BRW2 s lektorkou podľa tvojho výberu. A v BRW3 máš individuálnu konzultáciu s našou numerologičkou. Z koučingu dostaneš audiozáznam.

Osobné podujatia a workshopy

Celý program začíname prvým osobným otváracím seminárom dňa 20. januára 2024. V 2. fáze programu absolvuješ Ženskú ceremóniu s BRW tímom a so Zuzanou Slavenou dňa 22. júna 2024 (miesto na Slovensku presníme). Celý ročný program, všetky jeho 3 fázy spolu uzatvárame, vyhodnocujeme a oslavujeme na záverečnom osobnom workshope s lektorkami BRW tímu dňa 22. novembra 2024 (miesto na Slovensku upresníme). Súčasťou tvojej vstupenky do programu BRW je účasť na tomto workshope, ktorá zahŕňa aj pitný režim a ľahké občerstvenie počas dňa (obed nie je súčasťou vstupenky).

Vstupy na záverečnú víkendovku RealWoman Fórum

Každú z 3 fáz programu uzatvárame osobným celodenným podujatím RealWoman Fórum (RWF), ktoré je príležitosťou pre všetky ženy v programe sa osobne stretnúť a osláviť tak spolu svoj progres, rast a ukončenie konkrétnej časti programu. Podujatie prebieha 3krát do roka a to dňa 23. marca 2024 uzavrieme 1. fázu programu, dňa 22. júna 2024 uzavrieme 2. fázu a 3. fázu programu a tým aj celý program uzavrieme dňa 23. novembra 2024. Všetky termíny nájdeš aj v rozvrhu programu na rok 2024. Podujatie RealWoman Fórum sa vždy uskutočňuje na inom mieste na Slovensku a to dodatočne upresníme. Súčasťou tvojej vstupenky do ročného programu BRW sú 2 vstupenky na každé z týchto 3 podujatí, celkovo 6 vstupeniek, každá je v hodnote 66 EUR. Môžeš teda so sebou zobrať 1 hosťa. Súčasťou každej vstupenky je celý program podujatia, ďalej pitný režim a ľahké občerstvenie počas dňa (obed ani večera, či ubytovanie nie sú súčasťou vstupenky).

Knihy Kataríny Zacharovej a kompletný pracovný zošit

Súčasťou vstupenky do programu BRW je aj balík 2 kníh Kataríny Zacharovej a 2 bonusových audiokníh. Je to kniha Ako dostať od života, čo chceme aj s bonusovou audioknihou Dobrý pocit. A druhá kniha Končím so strachom a žijem odvážne aj s bonusovou audioknihou Vnútorná sila. Pošleme ti ich poštou, nech si kdekoľvek. A získaš aj doživotný prístup ku všetkým online formátom kníh a audiokníh. Celým programom ťa budú sprevádzať 3 pracovné zošity pre každú fázu programu, ktorý ti pošleme v tlačenom formáte poštou vždy pred začiatkom konkrétnej fázy programu. Pracovný zošit bude dostupný aj v PDF formáte.

Vzorkový balíček 3 esenciálnych olejov

Ku každej z 3 fáz programu od nás dostaneš aj úvodný balíček esenciálnych olejov od Doterra, ktoré sú na prírodnej báze a podporia ťa v tvojom transformačnom procese. Vysvetlíme ti, ako ich používať a s nimi pracovať. Každý balík 3 vzoriek olejov je v hodnote 20€, spolu získaš priebehom roku hodnotu 60€ v esenciálnych olejoch.

CENA VSTUPENKY do ročného programu je 1500€

celková hodnota ktorú získaš v programe BRW presahuje 3600€++

môžeš využiť aj platbu v splátkach:

 • 550€ v 3 splátkach do 3 mesiacov (spolu 1650€) 
 • 290€ v 6 splátkach do 6 mesiacov (spolu 1740€)
 • 150€ v 12 splátkach do 12 mesiacov (spolu 1800€)

PRIHLÁŠKA DO PROGRAMU BRW

ZHRNUTIE TOHO, ČO V KAŽDEJ FÁZE ROČNÉHO PROGRAMU ZÍSKAŠ:

1. FÁZA: (jar 2024)

20. január - 24. marec 2024
 • Vstup do 1. fázy programu BRW s témou SEBAPOZNANIE A SLOBODA.
 • Doživotný prístup k 6 transformačným tréningom z 1. fázy s K. Zacharovou a všetkým aktivitám.
 • Otvárací osobný seminár s BRW tímom dňa 20. januára 2024 v Bratislave (čas upresníme).
 • Individuálny 30-minutový online koučing s lektorkou programu, Klaudiou Zuzikovou.
 • 3 online ženské kruhy s tvojou skupinou žien pod vedením lektorky programu.
 • 3 živé vysielania “Otázky a odpovede” s Katarínou Zacharovou.
 • Aktívna podpora a vedenie počas celého programu.
 • Staneš sa súčasťou našej ženskej komunity – Becoming RealWoman.
 • 2 vstupy na záverečné podujatie RealWoman Fórum dňa 23. marca 2024 v hodnote 132€ (miesto upresníme).
 • Poštou ti pošleme pracovný zošit k 1. fáze programu v tlačenom formáte a vzorkový balíček 3 esenciálnych olejov Doterra. 
 • Balík 4 kníh od Kataríny Zacharovej v tlačenom a aj online formáte v hodnote.

2. FÁZA: (leto 2024)

20. APRÍL - 23. júN 2024
 • Vstup do 2. fázy programu BRW s témou NÁVRAT K ŽENSKEJ SILE.
 • Doživotný prístup k 6 transformačným tréningom z 2. fázy s K.  Zacharovou a všetkým aktivitám.
 • Otvárací online webinár BRW tímom dňa 20. apríla 2024 (čas upresníme). 
 • 3 online ženské kruhy s tvojou skupinou žien pod vedením lektorky programu.
 • 3 živé vysielania “Otázky a odpovede” s lektorkami a Katarínou Zacharovou.
 • Individuálna 30-minutová online konzultácia s jednou z 3 lektoriek.
 • Aktívna podpora a vedenie počas celého programu.
 • Si sa súčasťou našej ženskej komunity – Becoming RealWoman.
 • Ženská ceremónia s externou lektorkou programu a BRW tímom dňa 22. júna 2024 (miesto upresníme).
 • 2 vstupy na záverečné podujatie RealWoman Fórum dňa 22. júna 2024 v hodnote 132€ (miesto upresníme).
 • Poštou ti pošleme pracovný zošit k 2. fáze programu v tlačenom formáte a vzorkový balíček 3 esenciálnych olejov Doterra. 

3. FÁZA:  (jeseň 2024)

21. septemBER - 24. novembER 2024
 • Vstup do 3. fázy programu BRW s témou NOVÁ VÍZIA A POSLANIE.
 • Doživotný prístup k 6 transformačným tréningom z 3. fázy s K. Zacharovou a všetkým aktivitám.
 • Otvárací online webinár s BRW tímom dňa 21. septembra 2024 (čas upresníme). 
 • 1 skupinový online workshop numerológie s externou lektorkou zameraný na smerovanie a talenty.
 • 2 online ženské kruhy s tvojou skupinou žien pod vedením lektorky programu.
 • 2 vysielania naživo “Otázky a odpovede” s Katarínou Zacharovou.
 • Aktívna podpora a vedenie počas celého programu.
 • Individuálna konzultácia numerológie v dĺžke 30 minút s externou lektorkou.
 • Si súčasťou našej ženskej komunity – Becoming RealWoman.
 • Osobný záverečný workshop s BRW tímom dňa 22. novembra 2024 (miesto na SK upresníme).
 • 2 vstupy na záverečné podujatie RealWoman Fórum dňa 23. novembra 2024 v hodnote 132€ (miesto upresníme).
 • Poštou ti pošleme pracovný zošit k 3. fáze programu v tlačenom formáte a vzorkový balíček 3 esenciálnych olejov Doterra. 

PRIHLÁŠKA

Tvoje prihlásenie sa neuložilo. Skús znovu.
Prihlásenie do BRW programu bolo úspešné!