Príležitosti prichádzajú cez ľudí. Máš správnych ľudí okolo seba?

Už viac ako 12 rokov spolu

Príležitosti prichádzajú cez ľudí. Máš správnych ľudí okolo seba?

Verím, že v živote sa nám dejú udalosti alebo prichádzajú ľudia z dvoch príčin. Prvá je osud, karma, duša, nech to nazveš akokoľvek, sú to udalosti a stretnutia s ľuďmi, ktoré sa stanú, či to chceme, alebo nie. Väčšinou si nevieme vôbec vysvetliť, prečo sa stali, zaskočili nás, ale neskôr pochopíme, že to tak malo byť. Takéto udalosti a stretnutia spúšťajú v našom živote veľkú transformáciu- zmenu, sú ako úder či ľadová sprcha, ktorá nás preberie do života a zrazu sa pozeráme na všetko okolo seba, na seba samého a iných úplne inak. Niektoré udalosti v našich životoch sú jednoducho vopred dané. Nechcem viac do tejto témy zachádzať, lebo to je na samostatnú knihu a napíšem o tom nabudúce :).

Čomu sa chcem dnes venovať, je ten druhý zdroj príčin, lebo ten dokážeme ovplyvniť. Druhá príčina udalostí a stretnutí s ľuďmi v našom živote, je naša osobná vibrácia, náš vnútorný signál, ktorý vysielame von a ľudia, ktorými sa obklopujeme. Tento zdroj nie je osudový, ani karmický, v plnej miere zaň zodpovedá každá/ý z nás. Je to naše energetické nastavenie, náš postoj a názor o živote, je to jasnosť vízie o tom, kto si a čo si sem prišiel urobiť. Na základe tohto signálu, vibrácie vstupujú do tvojho života ľudia, situácie a udalosti a jedine ty, dokážeš túto vibráciu či signál zmeniť. Nikto z nás v tomto prípade nie je obeť. Teraz sa pozri na svoj život a na to, čo sa ti v ňom deje a akých ľudí stretávaš:

  • Máš vo svojom najbližšom osobnom a pracovnom okolí ľudí, ktorí ťa podporujú a veria v teba?
  • Priťahuješ do svojho života ľudí, ktorí ti nejakým spôsobom pomáhajú posúvať sa bližšie k tvojim cieľom a snom?
  • Máš vo svojom osobnom a pracovnom okolí ľudí, ktorí ťa inšpirujú a vedia ti dobre poradiť?
  • Máš vo svojom osobnom a pracovnom okolí ľudí , ktorí ti otvárajú dvere k novým príležitostiam a zoznamujú s ďalšími skvelými ľuďmi?

Toto sú len základné otázky, keď ich položíš sama sebe a dopraješ si chvíľku času pozrieť sa na ľudí v tvojom najbližšom osobnom a pracovnom prostredí alebo aj na ľudí, s ktorými sa často stretávaš, zistíš, akú vibráciu vysielaš von. Odpoveď na túto otázku ti ukáže, kde sa práve nachádzaš, taktiež ti indikuje, akú vibráciu posielaš von, vďaka ktorej následne priťahuješ do života všetkých ľudí.

Príležitosti a dobré veci do nášho života prichádzajú cez ľudí, s ktorými trávime najviac času, s ktorými spolupracujeme a ktorých názoru načúvame. Avšak taktiež platí, že tie zlé veci a problémy v živote prichádzajú taktiež cez ľudí, s ktorými trávime najviac času, s ktorými spolupracujeme a ktorých názoru načúvame.

Otázka znie, máš správnych ľudí okolo seba?

Zistila som, že sú dva spôsoby, ako byť obklopená tými správnymi ľuďmi, cez ktorých do vášho života budú prichádzať dobré veci a príležitosti:

  1. Prestaneš sa stretávať s nesprávnymi ľuďmi, resp. obmedzíš to na najnutnejšie minimum.
  2. Začneš vyhľadávať pozitívnych, šťastných, úspešných ľudí, ktorí ťa môžu inšpirovať, priťahujú ťa a prebúdzajú v tebe dobré pocity a to najlepšie, čo v tebe je. Nájdeš si komunitu, v ktorej budeš pravidelne.
  3. Začneš pracovať na svojom vnútri, svojej vlastnej vibrácii, na nastavení a postoji k životu. Začneš si robiť jasno v tom, kto si, po čom túžiš a prečo si tu. Začneš pracovať na svojom rozvoji, sebapoznaní, sebadôvere a sebaláske.

RealWoman je presne takou komunitou, v ktorej stretneš pozitívnych, vitálnych, šťastných, úspešných ľudí, ktorí túžia po pozitívnej zmene, sebrealizácii, po lepšom živote a krajších vzťahoch pre seba, ale aj iných. Toto je dôvod, prečo sme vytvorili RealWoman klub a každý mesiac robíme networkingové stretnutia, každý mesiac prinášame novú inšpiráciu aj online, pripravujeme workshopy, semináre a inšpirujúce večery. Vieme, že stretávať sa s tými správnymi ľuďmi, ktorí sú na rovnakej vlnovej dĺžke, ktorí sú radšej pozitívni, ako sa ľutujú, ktorí radšej vidia v druhých to dobré, ako to zlé, ktorí si radšej pomáhajú, ako podrážajú kolená.

Vieme, že stretávať takýchto ľudí je kľúčové na našej ceste k šťastiu, úspechu, sebarealizácii a pozitívnej zmene. Ak chceš pracovať na vyššie uvedených spôsoboch a byť obklopená/ý tými správnymi ľuďmi, pozývame ťa do RealWoman klubu. Či si žena alebo muž, si vítaná/ý!

Teším sa na vás!

Krásny deň v kruhu ľudí, ktorí vás podporujú, inšpirujú a majú vás radi!

Katarína Zacharová

Zakladateľka a líderka RealWoman komunity a autorka knihy Ako dostať od života, čo chceme.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x