5 signálov, že vás muž skutočne ľúbi

5 signálov, že vás muž skutočne ľúbi

Ako viete, že vás muž má skutočne rád? Ako viete, že si to iba nenamýšľate, ale je to úprimné?

Ako to zistiť? Pýtate sa, či vás skutočne ľúbi, alebo neľúbi? Máte pochybnosti, či si to iba nenahovárate, alebo zle čítate jeho signály? Niekedy my ženy chceme vidieť aj to, čo tam nie je. A možno máte vo svojom okolí práve muža, ktorý vám už dlho naznačuje, že vás má rád, ale vy to nevidíte. Je náročné rozpoznať a pochopiť vlastné city, a nie to ešte city niekoho iného. Tá neistota môže byť frustrujúca a okupuje celú vašu myseľ.

Zistite, či vás ľúbi. Ujasnite si svoje city alebo potvrďte si to, čo už v sebe cítite alebo vyvráťte svoje pochybnosti. Zostavili sme pre vás top 5 signálov toho, že vás ľúbi.   

1. DÔVERUJE VÁM

Dôvera je nesmierne dôležitá a zásadná. Dôvera je základom akéhokoľvek láskyplného vzťahu. Ak vám neverí, je ťažké si predstaviť, že skutočná láska je medzi vami vôbec možná.

Mať problémy s dôverou a možno nie úplne veriť niekomu, pretože ste mali zlé skúsenosti v minulých vzťachov, je iné cítiť voči druhému nedôveru … vo všeobecnosti, keď muž miluje ženu, dôveruje jej.

Aké sú niektoré dôkazy dôvery? Napríklad to, že rešpektuje vaše súkromie. Necíti neustále nutkanie kontrolovať váš telefón, alebo sa vypytovať, s kým telefonujete alebo čo robíte. Znamená to, že vás rešpektuje a nepochybuje o vašich úprimných úmysloch a citoch.

Ďalším znakom skutočnej dôvery je, ak je schopný sa vám otvoriť pre neho s veľmi súkromnými, citlivými témami. Ak vám povie o sebe fakty, ktoré ešte nikdy nikomu nepovedal (a je to pre neho očividne veľmi ťažké), je to veľké znamenie, že vás ľúbi.

2. ŽIADA O VÁŠ NÁZOR PRI ZÁSADNÝCH ŽIVOTNÝCH ROZHODNUTIACH

Čo si predstaviť pod zásadnými životnými rozhodnutiami?

Povedzme, že sa snaží urobiť zásadné rozhodnutia vo svojom živote … ako napríklad, či prijať novú prácu …, či sa presťahovať na iné miesto, ako vyriešiť vážnu situáciu vo svojom živote …

Ak vás požiada o radu a váš názor na ktorúkoľvek z týchto dôležitých otázok, je to zásadný signál, že vás miluje. Neobrátil by sa na vás, keby k vám necítil extrémne silné city.

3. OCHRAŇUJE VÁS

Povedzme, že niekto na vás útočí, hovorí o vás nepríjemné veci alebo robí niečo, čo by vás naštvalo. Ak sa vás automaticky zastane, to je hlavným znakom, že vás ľúbi.

Ak má tendenciu vás ochraňovať a záleží mu na vás tak veľmi, že by za vás bojoval, keby vás niekto chcel nahnevať alebo vám ublížiť, znamená to, že mu na vás záleží.Tento ochranný inštinkt je veľký prejav lásky.

4. SPRÁVA SA K VÁM LÁSKAVO

Láskavá náklonnosť je niečo iné, ako pocit sexuálnej príťažlivosti. Náklonnosť znamená, že vás aj objíma, hladí vás, pozerá vám do očí, drží vás za ruku a tak nejako zostane stále veľmi láskyplný aj takým nefyzickým spôsobom.

Náklonnosť je nesmierne dôležitá a kľúčová, pokiaľ ide o určenie toho, či vás muž miluje, alebo nie. Ak vás miluje, tak napríklad bude pre neho prirodzené chcieť sa vás dotknúť takým miernym, romantickým spôsobom … byť k vám milý a jednoducho fyzicky sa k vám bude správať tak, že sa cítite pohodlne a spokojne.


5. KEĎ PRÍDU NÁROČNÉ OBDOBIA, NEUTEČIE

Niekedy v živote nadídu ťažké časy. Možno, že váš pes je chorý alebo vaša rodina má problémy … možno došlo k úmrtiu v rodine alebo nech už z akéhokoľvek dôvodu, prechádzate emocionálne zložitým obdobím.

Jeho reakcia je zásadnou indikáciou toho, či je medzi vami skutočná láska, alebo nie. Ak život pritvrdí a váš muž aj naďalej pri vás stojí, je hlavným znakom toho, že vás miluje. To znamená, že mu na vás skutočne záleží a nie je pri vás len vtedy, keď ste veselí a šťastní.

Čo vy na to?

Máte pri sebe muža, ktorý vás skutočne ľúbi?

Ako je to vo vašom vzťahu?

Napíšte nám prosím do komentu.

RealWoman redakcia 

 

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x