Obávaš sa, že stratíš energiu alebo nápad, ak sa oň podelíš?

Obávaš sa, že stratíš energiu alebo nápad, ak sa oň podelíš?

Máš nový nápad alebo ideu, ale obávaš sa o nej hovoriť, aby ti ju niekto neukradol?
Pýtaš sa, či sa máš zdôverovať iným so svojimi nápadmi, ktoré zvažujem?
Obávaš sa o svoju energiu, máš pocit, že sa potrebuješ názorom ľudí vyhnúť, aby ti ju nebrali?

V dnešnom videu odpovedám na otázku Antónie, ktorá sa pýta:

Stretla som sa s vetou, že ak mám plán, cieľ, inšpirujúcu myšlienku….tak mám si ju nechať pre seba, prípadne môžem sa zveriť človeku, pozitívnej osôbke, ktorá verí vo mne a nemám sa zdôverovať iným, aby mi neukradli moju energiu, chuť realizovať myšlienku. Ale ja v súčasnosti neposúvam svoje nápady nikomu, riešim to sama so sebou, prípadne čerpám energiu z videí, článkov, kníh…..na internete od koučov, akou ste vy Katka.

Presne viem, čo Antónia prežíva. Keď som začínala RealWoman, tisíce kilomentrov od svojej rodiny, bola som na začiatku. Sama som dostatočne nechápala celú ideu a nevedela som, ako to urobím. Niektorí ľudia okolo mňa boli skeptickí, nerozumeli. Iní nechceli rozumieť alebo zasa neverili v to, že si môžeme plniť sny a žiť inak. Boli okolo mňa našťastie však ľudia, ktorí vo mňa verili a na začiatku mi dodali silu, podporu a vieru vo mňa, ktorá mi pomohla vytrvať, prekonať prvé prekážky a nájsť cestu. 

Každý kvietok na začiatok potrebuje bezpečné miesto, aby sa semienko mohlo zakoreniť, usadiť a nabrať dostatok síl, aby prerazilo cez zem a vyrástlo do krásneho kvetu. Proces s našimi ideami, nápadmi a energiou na začiatku je podobný. Viac už v mojom videu 🙂

Teším sa na tvoje komenty, nechaj mi ich prosím nižšie pod článkom. Prípadne aj tvoje otázky. 

Katarína Zacharová

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komenty
0
Would love your thoughts, please comment.x