POĎ ŽIŤ NAPLNO, SLOBODNE A ŠŤASTNE

POĎ ŽIŤ NAPLNO, SLOBODNE A ŠŤASTNE

Nedovoľ viac strachom, neistote alebo negativite,

aby boli tvojou brzdou v živote a bránili ti robiť to, po čom najviac túžiš

PREBUĎ SVOJU ODVAHU, VNÚTORNÚ SILU A VYKROČ!

Nedovoľ viac strachom, neistote alebo negativite, aby boli tvojou brzdou v živote a bránili ti robiť to, po čom najviac túžiš ​

PREBUĎ SVOJU ODVAHU, VNÚTORNÚ SILU A VYKROČ!

Katarína Zacharová, autorka

Práve som dočítala vašu úžasnú knihu. Chcem vám vyjadriť svoj obdiv a veľké poďakovanie. Všetko, čo píšete, pretože som veľmi prežívala srdcom a veľakrát sa tam našla. Konečne som vzala život do vlastných rúk a počúvla svoju intuíciu: "Stop! Niečo musíš zmeniť, lebo cítiš, že nie si šťastná, že máš na viac, že sa dusíš a potrebuješ sa oslobodiť!" Počúvla som a urobila som to! Dala som výpoveď po 25 rokoch práce. Bol to risk, zaujímavé bolo, že som sa vôbec nebála. Pracujem na tom, aby som mala lepší život a mohla si žiť svoje sny a práve vaša kniha mi v tom veľmi pomáha. Ďakujem.

MONIKA

Vaša kniha je úžasná! Uvedomila som si, kde sú moje bloky a čoho sa obávam. Moje limitácie mi bránia byť šťastnou. Strach už je len emócia, už to nie je obmedzenie, prečo nekonať. Odkedy som začala čítať knihu a postupne ju praktizujem, dejú sa úžasne veci. Môj život naberá na obrátkach. Prišla som nato, čo chcem robiť. Ja riadim svoj život, nie moja myseľ. Všetko je inak a lepšie. Ďakujem! Som vďačná,že ste prišli do môjho života verím,že v ňom ostanete.

ALENA

Najprv som si myslela, že to bude motivačná nalieváreň, ako každá iná. Rozhodne nie! Je to poctivo odvedená práca so srdcom a hlavne je cítiť, že Katka chce pomôcť! Fakt povzbudivé a silné slová. Strach mám a asi budem mať, no po prečítaní knihy je rozdiel v tom, že viem, ako s ním pracovať. Vďaka knihe a tebe Katka cítim a pracujem na svojej sile.

RENATA

Vďaka vám a vašej knihe som po viac ako ročnom uvažovaní nad výpoveďou, našla v sebe konečne odvahu to aj reálne spraviť. Po prečítaní jednej z kapitol knihy sa niečo vo mne zlomilo a uvedomila som si, že si zaslúžim žiť šťastný a spokojný život a robiť prácu, ktorá ma bude baviť. Ďakujem vám veľmi pekne, vaša práca je skvelá, to čo robíte má obrovský zmysel a pomáha to mnohým ľuďom v ich sebarozvoji a napredovaní.

KATARINA

Ďakujem za úžasnú knihu Končím so strachom. Neviem sa od nej odtrhnúť, čítam ju samozrejme so zvyrazňovačkou. Som v polovičke knihy a viem, že jedným prečítaním neskončím. Je to kniha, ktorá sa nezakladá do police, ale stáva sa partnerom do nepohody. Konečne začínam rozumieť sama sebe, svojim pocitom a myšlienkam a hlavne mojej duši. Robíte skvelú vec Katka, ďakujem!

EVA

Velmi děkuji za knihu Končím se strachem. Přišla ke mně v pravý okamžik, kdy jsem se rozhodla skončit se svými strachy a nenechat se jimi dál omezovat. Jen jsem nevěděla, jak na to. Kniha se mi pěkně čte a co je hlavní – daří se mi končit se strachy! Je to paráda, cítím svoji energii a uskutečňuji jeden projekt za druhým, ať už doma nebo v pracovní realizaci. Děkuji Ti za přesné vedení.

ZUZANA

PREČO je STRACH najväčším „zlodejom”

tvojich snov, energie, času a talentov​

Katka ZacharováStrach sa stane najväčšou brzdou v živote, ak mu nečelíš a dovolíš mu, aby ťa paralyzoval a obmedzoval tvoj rast, realizáciu cieľov, uplatnenie alebo bol spúšťačom konfliktov v tvojich vzťahoch. Potlačený strach, ktorý si nepriznáš a neporozumieš mu, je zdrojom stresu, stagnácie, frustrácie, hnevu, smútku, negativity a aj zdravotných problémov.

Ak chceš mať vo svojom živote vnútornú slobodu, posunúť sa vpred a realizovať svoje sny, tak sa jednoznačne potrebuješ naučiť prekonávať strachy a neistoty. Osvoj si pozitívny prístup k životu, k ľuďom, k sebe a dokážeš čokoľvek, lebo jedinou stopkou sama sebe si TY!

Často strachy a podvedomé vzorce nám bránia žiť najlepší život. Nerobíš to, čo by si chcela alebo nejdeš tam, kam túžiš ísť. Keď dovolíš strachu, aby ťa obmedzoval, tak tvoj život sa zmenšuje. Strach ťa okráda o realizáciu tvojich snov, o životnú energiu, lebo ťa vyčerpáva. Strach ti môže brániť v tom odvážiť sa použiť svoje talenty a schopnosti a ísť za svojimi cieľmi a zámermi. A strach je obrovským zlodejom času, lebo tie najhoršie scenáre toho “čo ak to nedám” alebo “čo, ak to nevyjde” pohlcujú tvoju pozornosť, energiu a kapacitu tvoriť. Všimla si si niekedy koľko času ti zaberie strachovanie sa, paralýza, obavy alebo stres, ktorý to spôsobuje? Čo ak by si tento čas venovala niečomu, čo môže tvoj život reálne zlepšiť? Čo ak by si ten čas venovala svojim vzťahom, rodine, záľubám, snom, zdraviu alebo radosti? Keď sa naučíš pochopiť, čeliť a prekonať svoj strach, zoberieš si naspäť svoju silu a energiu. 

Zober svoj život pevne do rúk a nedovoľ viac strachu, aby viedol tvoje rozhodnutia a kroky, a tak sabotoval a zmenšoval tvoje možnosti a príležitosti v práci, vo vzťahoch alebo celkovo v živote. Nepremárni svoju životnú energiu, talenty, zmysel, lásku a šťastie, ale naber odvahu a vytváraj vzťahy, prácu, zdravie, životný štýl, po ktorých najviac túžiš.

V tejto knihe zdieľam to, čo som posledných 9 rokov učila iba vo svojich súkromných skupinových transformačných programoch alebo koučingoch. Krok po kroku ti ukážem, ako funguje tvoja energia na 4 úrovniach bytia – fyzická, emocionálna, mentálna a duchovná, ako porozumieť svojim strachom, čo je zdrojom tvojej negativity, limitácií alebo aj strachov a ako ich prekonať a nabrať odvahu sa oslobodiť, aby ste mohla použiť svoju vnútornú silu a najvyšší potenciál na realizáciu svojich zámerov.

V knihe ťa prevediem procesom oslobodenia sa od strachov a od minulosti v 3 častiach – 1. uvedomenie, 2. oslobodenie, 3. sebarealizácia, ktoré som zostavila na základe praktických skúseností v práci so stovkami ľuďí a z neustáleho hľadania najefektívnejších a praktických riešení, techník a prístupov, ktoré vieš použiť vo svojom živote a reálne a trvalo ti pomôžu čeliť strachom alebo výstupu zo zóny komfortu. Všetky techniky a postupy sú otestované v praxi a zaručene fungujú, keď ich budeš vytrvalo praktizovať. Je dôležité si uvedomiť, že toto poznanie potrebuješ uviesť do praxe, do bežných životných situácií, inak nebude fungovať. Prečítať knihu nestačí, aj keď si veľa uvedomíš a pochopíš, ale potrebuješ to začať žiť vytvárať zmenu vo svojom vnútri. A v tomto ti moja kniha bude skvelým sprievodcom!

Kniha má 232 strán a dokážeš ju prečítať za tri poobedia. Kniha sa veľmi ľahko číta, nie su tam žiadne zložité a sofistikované pojmy či teórie, ale jednoduché, zrozumiteľné a intuitívne riešenia, postoje a hlavne praktické kroky a nástroje, ako prekonať strach a limitácie v bežnom každodennom živote, aby si mala sebadôveru, odvahu a silu žiť ten najlepší život. Pre mňa ako autorku, koučku a aj transformačnú lektorku je veľmi dôležité, aby to, čo odovzdávam bolo uchopiteľné a pochopiteľné, lebo iba tak to vieš uviesť do svojho života. 

A s tlačenou knihou Končím so strachom a žijem odvážne získaš aj ebook a audioverziu samotnej knihy a navyše ešte aj bonusovú audioknihu Vnútorná sila vo formáte MP3. 

OBSAH KNIHY

1. časť: UVEDOMENIE

1. Motivácia
2. Princíp života
3. Evolúcia
4. Energia
5. Trinity bytia
6. Telo
7. Myseľ
8. Emocionálna inteligencia
9. Ako prekonať negatívne myšlienky a emócie
10. Duša 
11. Intuícia a viera

2. časť: OSLOBODENIE

12. Strach
13. Vznik strachu
14. Dva základné strachy
15. Ilúzia perfekcionizmu
16. Ako skončiť so strachom
17. Prekonanie strachov v praxi 

3. časť: SEBAREALIZÁCIA

18. Realizácia a výsledky
19. Odvaha
20. Všetko je relatívne
21. Energetická imunita 
22. Radosť
23. Sebahodnota
24. Potenciál

1. časť: UVEDOMENIE

1. Motivácia
2. Princíp života
3. Evolúcia
4. Energia
5. Trinity bytia
6. Telo
7. Myseľ
8. Emocionálna inteligencia
9. Ako prekonať negatívne myšlienky a emócie
10. Duša 
11. Intuícia a viera

2. časť: OSLOBODENIE

12. Strach
13. Vznik strachu
14. Dva základné strachy
15. Ilúzia perfekcionizmu
16. Ako skončiť so strachom
17. Prekonanie strachov v praxi 

3. časť: SEBAREALIZÁCIA

18. Realizácia a výsledky
19. Odvaha
20. Všetko je relatívne
21. Energetická imunita 
22. Radosť
23. Sebahodnota
24. Potenciál

IDE VIAC AKO LEN O STRACH ...

Strach je prirodzená ľudská emócia, nie je zlé ho cítiť, ale je nebezpečné sa mu poddať. Mať strach nevypovedá o tebe, že si slabá alebo niečo nedokážeš. Strach je dôležitým signálom, ktorý si nesprávne vysvetľujeme. Strach pocítiš, keď prekračuješ zónu komfortu alebo narazíš na limitáciu a bloky svojej mysle či emócií, ktoré už obmedzujú tvoju schopnosť rásť a vyvíjať sa do svojho plného potenciálu. Strach môže byť aj symtómom niečoho hlbšieho, čo v sebe potrebuješ uzdraviť a pochopiť. 

V knihe získaš informácie a techniky, ako vedome pracovať s energiou myšlienok, slov, emócií a aj činov, aby si ich začala použivať pozitívne a vo svoj prospech. Kniha ti pomôže pochopiť hlbšie pravdy a prepojiť súvislosti tvojich strachov, negatívnych pocitov a udalostí, ktoré si zažila. Lepšie porozumieš zmyslu a príčine udalostí, ktoré boli doteraz pre teba v živote výzvou. Začneš sa inak pozerať na to, čo si si doteraz hovorila a myslela, že je pre teba možné alebo čo si môžeš dovoliť. 

Naučíš sa, ako v sebe nájsť vnútorný pokoj a ticho a ako sa lepšie energeticky ochrániť pred negativitou, tlakom z okolia, a tak si eliminovala stres, záťaž a zostala si vo vysokej energii, čo ti pomôže nájsť rovnováhu a hlbšie sa prepojiť s hlasom svojej duše. 

Po prečítaní knihy Končím so strachom a žijem odvážne

pochopíš oveľa viac, ako len prekonať strachy

a toto je zlomok z toho, čo v knihe nájdeš …

O AUTORKE

KATARÍNA ZACHAROVÁ ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka podporuje, vzdeláva, inšpiruje a sprevádza ženy procesom vnútornej transformácie a sebarozvoja k prebudeniu ženského potenciálu, vnútornej sily, odvahy riadiť sa srdcom a žiť zmysluplne.

Šesť rokov žila v Malajzii, v Kuala Lumpur, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou a radikálne zmenila svoj život. Osobnému rozvoju a transformácii sa Katarína naplno venuje od roku 2009, kedy založila organizáciu RealWoman, ktorej poslaním je podporovať a viesť ženy k naplneniu ich najvyššieho ženského potenciálu. 

Katarína je autorkou hĺbkového programu pre ženy, Becoming RealWoman, ktorý už od roku 2013 absolvovalo stovky žien. Vytvorila online program 12 krokov sebarozvoja v praxi a vydala 4 knihy z oblasti sebarozvoja. Prvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne. Od začiatku jej pôsobenia uskutočnila desiatky seminárov, tréningov, podujatí, prezentácií, mediálnych vstupov. Pravidelne vystupuje aj v Dámskom klube na RTVS.

Kniha má nevyčísliteľnú hodnotu. Každá veta je perla. Idem si ju prečítať druhýkrát.

Jozef

Máš dar podať múdrosť veľmi jednoducho a rôzne uhly pohľadu prepojiť do jednotného praktického celku, že je to ľahké pochopiť. Klobúk dole 🙏😊❤️ a veľké ďakujem. Mám veľa aha-momentov.

Zuzana

Prial by som si čítať túto knihu pred 30 rokmi, život by bol jednoduchší.

Štefan

VYBER SI A OBJEDNAJ

EBOOK

 • Ebook Končím so strachom a žijem odvážne.
 • Audiokniha Končím so strachom a žijem odvážne.
 • Bonusová audiokniha Vnútorná sila.

bežná cena: 14.90€

cena TERAZ: 12.90€

KNIHA

 • Tlačená kniha Končím so strachom a žijem odvážne s podpisom autorky (poštovné nie je v cene).
 • Ebook Končím so strachom a žijem odvážne.
 • Audiokniha Končím so strachom a žijem odvážne.
 • Bonusová audiokniha Vnútorná sila.

bežná cena 18.90€

cena TERAZ: 15.90€

VŠETKY KNIHY

Zakúp si naraz v tlačenom alebo online formáte všetky knihy od Kataríny Zacharovej za špeciálnu cenu.

 • Tlačená kniha Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostsť od života, čo chceme s podpisom autorky.
 • Ebook a audiokniha Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme.
 • Bonusové audioknihy Vnútorná sila a Dobrý pocit.
 • ZDARMA poštovné v rámci Slovenska
 • navyše ZDARMA BONUSOVÝ ONLINE TRÉNING Ako nájsť svoj zmysel a nové pracovné smerovanie v hodnote 12.00€ (dĺžka 2 hod. + prac. zošit)

špeciálna cena: 28.00€

EBOOK

 • Ebook Končím so strachom a žijem odvážne.
 • Audiokniha Končím so strachom a žijem odvážne.
 • Bonusová audiokniha Vnútorná sila.

bežná cena: 14.90€

cena TERAZ: 12.90€

KNIHA

 • Tlačená kniha Končím so strachom a žijem odvážne s podpisom autorky (poštovné nie je v cene).
 • Ebook Končím so strachom a žijem odvážne.
 • Audiokniha Končím so strachom a žijem odvážne.
 • Bonusová audiokniha Vnútorná sila.

bežná cena 18.90€

cena TERAZ: 15.90€

VŠETKY KNIHY

Zakúp si naraz v tlačenom alebo online formáte všetky knihy od Kataríny Zacharovej za špeciálnu cenu.

 • Tlačená kniha Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostsť od života, čo chceme s podpisom autorky.
 • Ebook a audiokniha Končím so strachom a žijem odvážne a Ako dostať od života, čo chceme.
 • Bonusové audioknihy Vnútorná sila a Dobrý pocit.
 • ZDARMA poštovné v rámci Slovenska
 • navyše ZDARMA BONUSOVÝ ONLINE TRÉNING Ako nájsť svoj zmysel a nové pracovné smerovanie v hodnote 12.00€ (dĺžka 2 hod. + prac. zošit)

špeciálna cena: 28.00€