12 KROKOV SEBAROZVOJA V PRAXI
s Katarínou Zacharovou

6 týždenný online program sebarozvoja,
ktorý ti pomôže prebudiť svoju vnútornú silu
a prekonať akúkoľvek výzvu

12 KROKOV SEBAROZVOJA
V PRAXI s Katarínou Zacharovou

6 týždenný online program sebarozvoja, ktorý ti pomôže prebudiť svoju vnútornú silu a prekonať akúkoľvek výzvu

Je to základ sebarozvoja a praktický návod do bežného života, ako v sebe prebudiť vnútornú silu a zvládnuť alebo prekonať výzvy, obmedzenia, stres či strach. Priebehom 6 týždňov ťa postupne krok po kroku Katarína Zacharová prevedie 12 základnými krokmi tvojho sebarozvoja tak, že ich reálne začneš používať v praxi. Všetko postupne a krok po kroku. Naučíš sa potrebné techniky a nástroje, ako pracovať so svojou energiou, osvojíš si pozitívne postoje, získaš dôležité poznanie a začneš reálne meniť či zlepšovať vo svojom živote to, čo najviac potrebuješ. Na konci z tohto programu výjdeš nielen vnútorne silnejšia a spokojnejšia, ale budeš lepšie chápať, ako si vieš sama sebe pomôcť a ako reagovať na konkrétne životné situácie.

prejdi k nákupu vstupeniek 

Je to základ sebarozvoja a praktický návod do bežného života, ako v sebe prebudiť vnútornú silu a zvládnuť alebo prekonať výzvy, obmedzenia, stres či strach. Priebehom 6 týždňov ťa postupne krok po kroku Katarína Zacharová prevedie 12 základnými krokmi tvojho sebarozvoja tak, že ich reálne začneš používať v praxi. Všetko postupne a krok po kroku. Naučíš sa potrebné techniky a nástroje, ako pracovať so svojou energiou, osvojíš si pozitívne postoje, získaš dôležité poznanie a začneš reálne meniť či zlepšovať vo svojom živote to, čo najviac potrebuješ. Na konci z tohto programu výjdeš nielen vnútorne silnejšia a spokojnejšia, ale budeš lepšie chápať, ako si vieš sama sebe pomôcť a ako reagovať na konkrétne životné situácie.

TÉMY 12 TRÉNINGOV

Nevieš kontrolovať okolnosti, ale vieš ovládnuť svoju reakciu na ne, čo určí tvoj výsledok. Osvoj si postoje, ktoré ti pomôžu ovládnuť strach alebo hnev, aby si správne reagovala. Naučíš sa prevziať zodpovednosť a nezostať v pozícii obete.

Keď nemáš v náročnom období plán “prežitia”, často sa ocitneš tam, kde si nechcela byť. Vytvor si svoj plán rituálov a aktivít, ktoré ti pomôžu udržať si vyššiu energiu, nadhľad a rovnováhu, aby si ustála tlaky a prekonala ľahšie aj ťažšie obdobia.

Sústredíš sa na problém alebo riešenie? Ukážeme ti, ako sa vnútorne nastaviť na riešenie problémov alebo výziev tak, aby ťa úplne nepohltili a nebrzdili tvoj progres, ale našla si cestu von. S pozitívnym prístupom dosiahneš vždy viac ako s negativitou a hnevom.

Nauč sa, ako si pravidelnými rituálmi a technikami urdžať svoju energiu hore. Ako v sebe nájsť silu a odhodlanie niečo urobiť, pohnúť sa vpred alebo vykročiť. Ukážem ti, ako mať celkovo viac energie a ľahšie prejsť rôznymi výkyvmi a aj únavou. 

Emócie môžu byť veľkým zdrojom tvojej hnacej sily. Nauč sa, ako ich nevytesňovať, ale ako ich zvládnuť a spracovať tak, že ťa emócie nebudú viac ovládať či sabotovať tvoju snahu a zámery. Použi skutočnú silu emócií pre svoj prospech a rozvoj.

Tvoje myšlienky spúšťajú tvoje emócie. Naučíš sa, ako v bežných situáciách zastaviť negatívne myšlienky a premeniť ich na pozitívne a podporujúce postoje, ktoré ti reálne pomôžu dosiahnuť to, čo najviac chceš.

V každý moment robíš voľbu – strach alebo odvaha? Tvoje sny a ciele dokážeš naplniť, ak vykročíš za hranicu zóny komfortu. Kto nezlyhal, tak sa ani o nič nikdy nepokúsil. Ukážeme ti, ako konať s odvahou a nebáť sa zlyhania, či odmietnutia. 

Žijeme v dobe rýchlych zmien, ktoré v nás môžu prebudiť neistotu a obavy z budúcnosti. Ukážem ti, ako sa nenechať stiahnuť týmito strachmi, ale zostať ukotvená v prítomnosti a sústrediť sa na to, čo vieš tu a teraz urobiť namiesto paralýzy z toho, čo možno bude alebo nebude.  

Tvoje rozhodnutia určujú tvoje ďalšie smerovanie v živote. Ako vedieť, kedy ku mne hovorí srdce a kedy myseľ? Ako sa správne rozhodnúť? Povieme si, ako rozpoznať intuíciu od rácia a ako robiť svoje vlastné rozhodnutia, ktoré budú v súlade s tebou a tak vykročíš správnym smerom.

Naše prostredie, ľudia, ktorými sa obklopujeme a ktorých sledujeme na sociálnych sieťach nás ovplyvňujú. Tlak na to, aké by sme mali byť, je veľký. Ak máš tendenciu sa porovnávať, tak tento tréning ti pomôže tomu čeliť a zobrať si svoju silu naspäť. 

Komunikácia a slová sú dôležité pri riešení konfliktov vo vzťahoch, na pracovisku alebo v bežných situáciách. Naučíš sa, ako asertívne reagovať a komunikovať, aby si vzťahy posilňovala nie oslabovala, a tak si predišla alebo vyriešila nedorozumenia alebo konflikty v interakcii s ľuďmi.

Tvoja duša je kapitánkou tvojho života, nie tvoja myseľ alebo emócie. Radosť je jazykom tvojej duše a pokora je tvoj súlad s kolektívnou dušou a životom. Začni načúvať svojej duši, otvor svoj najväčší zdroj sily a ľudského potenciálu, aby si žila s väčšou ľahkosťou v srdci.

Ja som tak rada, že som mala možnosť ťa objaviť. Ty si tak krásny človek ❤. Ja som si ťa asi nejak privolala, keď som nevedela, ako sa pohnúť ďalej a odvtedy mám pocit, že sa mi dýcha ľahšie... Viem, že je ešte predo mnou dlhá cesta, ale už teraz viem, že je to tá správna cesta. Tento program som hltala každý týždeň, pretože ty všetko dokážeš tak krásne a hlavne jednoducho vysvetliť a pomenovať. Naučila si nás kopec užitočných vecí - od zvládania, stresu, strachu, emócií až po to, ako si užívať samých seba, radosť, ako si nastaviť rovnováhu vo svojom živote na každej úrovni svojho bytia. A tak, ako hovoríš ty a aj ako písali dievčatá, toto by mali učiť povinne na školách, aby boli všetci ľudia spokojní a šťastní a svet by bol lepším miestom. Teším sa na pokračovanie v januári ❤ a na svoje silnejšie a odvážnejšie nové JA. ❤.
Monika F.
Ku programu vytvoreného touto fenomenálnou ženou som sa dostala ako slepé kura k zrnu doslova 😃. Ale ako sa hovorí, neplánované akcie sú najlepšie akcie, no nie? Príliš dlho som nad tým neuvažovala, kúpila a čakala, čo sa bude diať. A poviem vám.. bolo to veľmi dobré rozhodnutie. Katka, ty vieš človeku otvoriť oči a "prinútiť" ho, aby si uvedomil mnohé veci a hlavne ich precítil. Odkedy si nám povedala, že my nie sme naše emócie, dokážem s nimi oveľa viac pracovať, zamedziť tomu, aby ma ovládali. Vždy sa snažím nastaviť na vyššiu frekvenciu a to mi veľmi pomáha aj v komunikácii s obchodnými partnermi. Už keď ťa človek každý pondelok a štvrtok videl, hneď mal krajší deň, nehovoriac o tom, o aké poznatky si nás obohatila a ešte sme aj dostali tvoju perfektnú knižku. ♥ Ďakujeme ti, že si bola naším spúšťačom na ceste svojho lepšieho JA.Pozdravujem aj všetkých mojich "spolubojovníkov" a prajem vám, nech ste tou najlepšou verziou seba a len to najlepšie do života.
Zdenka V.

PREČO TERAZ VSTÚPIŤ DO PROGRAMU

Neverím na náhody. Má to svoj význam, že si tu na tejto stránke, že čítaš tieto riadky, niečo pre seba hľadáš. Sú to odpovede, pomoc alebo cestu vpred? Hľadáš nejaké zlepšenie a posun v živote alebo aj zásadnú zmenu? To si vyžaduje prácu na sebe, lebo zmena okolo teba, v tvojich vzťahoch, v príležitostiach, vo financiách, v komunikácii, v zdraví sa začína zmenou v tebe a v tvojich vnútorných postojoch a nastaveniach. Ak nič nezmeníš V SEBE, nič sa nezmení okolo teba.

Možno si sa o zmenu a posun už pokúšala sama, ale veľmi sa ti nedarilo alebo sa neposúvaš tak, ako by si chcela. To je správny čas nájsť pre seba pomoc a podporu. Každá z nás to potrebujeme, iný uhol pohľadu, vedenie, overené kroky a postup, niečo, čo reálne funguje. Katka Zacharová pracuje s ľuďmi už viac ako 14 rokov, pomohla už tisíckam žien a stále túto prácu robí, lebo to, čo ľuďom odovzdáva a čo ich učí, aj FUNGUJE!, 

Realita je taká, že zmena je neustálou súčasťou života a posledné roky prichádzajú zmeny veľmi rýchlo. Nie vždy vieme, ako reagovať, ako ustáť neočakávané situácie, ako čeliť strachu a neistote, ako to všetko komunikovať vo vzťahoch. Nevieme kontrolovať všetky okolnosti a situácie, ktoré sa nám dejú v živote. Kľúčové je to, ako zareagujeme na to, čo sa deje. Nič v živote sa ti nedeje náhodou, má to svoj význam a ty ho potrebuješ pochopiť. Záťažové situácie a výzvy ťa v konečnom dôsledku vždy posilnia, len sa potrebuješ naučiť, ako ich zvládnuť a ako prebudiť svoju vnútornú silu, aby si sa vďaka ním stala silnejšia a aj slobodnejšia.

Neexistuje iná cesta k reálnej a trvalej zmene, ako začať od seba a v sebe. Avšak nemusí to byť bolestivé a dlhé, keď vieš, ako na to. Nemusíš v tom byť sama, preto Katarína Zacharová vytvorila tento program.

Čím skôr začneš so svojím sebarozvojom v praxi, tým skôr sa posunieš z toho, kde práve si tam, kde skutočne chceš byť. Tým skôr nájdeš svoje odpovede a budeš sa lepšie cítiť. Tým skôr budeš realizovať svoje sny a ciele, tým skôr uskutočníš potrebnú zmenu alebo vyriešiš to, čo ťa trápi. Neodkladaj svoj sebarozvoj len preto, že máš strach alebo prechádzaš náročným obdobím či čelíš výzve, to je presne to najdôležitejšie obdobie, kedy potrebuješ na sebe pracovať, kedy potrebuješ čeliť svojich strachom, lebo tak sa dostaneš von z toho, kde práve teraz si. Najlepšou praxou sebarozvoja je tvoj život a tvoje reálne situácie. Riešenia a rast sa nenachádzajú na úrovni problémov alebo starostí, ktoré teraz máš, ale potrebuješ sa posunúť a narásť, zvýšiť svoju energiu a poznanie, aby si vedela nájsť správne riešenia a cestu vpred.

TERMÍNY A PRIEBEH PROGRAMU

PRIEBEH PROGRAMU:

 • Program absolvuješ z pohodlia domova, stačí ti mobil alebo počítač, internetové pripojenie. Tréningy budeme sprístupňovať v našej súkromnej FB skupine alebo v našej zákazníckej zóne.
 • Celkovo absolvuješ 12 videotréningov/ 12 krokov, ktoré ti sprístupníme postupne priebehom 6 týždňov v uvedené termíny. Každý tréning je v dĺžke približne 30 minút a po ukončení programu získaš ku všetkým tréningom a podkladom doživotný prístup.
 • Tréningy ti budú sprístupné vždy v pondelok a štvrtok. Po ukončení každého týždňa a dvoch tréningov bude mať Katarína Zacharová v nedeľu podvečer živé vysielanie Otázky a odpovede v našej súkromnej FB skupine, aby si sa s ňou mohla naživo prepojiť, pýtať sa a Katka bude odpovedať na tvoje otázky a poskytne ti potrebnú podporu alebo smerovanie. Celkovo počas 6 týždňov budeš mať prístup k 5 živým vysielaniam a vždy z nich zostane vo FB skupine aj záznam.
 • Súčasťou tohto online programu je aj individuálna 30 minutová konzultácia – koučing s jednou z lektoriek tohto programu, ktoré boli autorkou vyškolené. Takto získaš aj priamo individuálnu podporu. Konzultácia prebehne online. 
 • Meditácie Kataríny Zacharovej sú súčasťou programu a pomôžu ti v procese aplikovania 12 krokov do praxe.
 • Získaš aj vstupenku na naše celodenné podujatie RealWoman Fórum pre absolventky našich programov dňa 8.7.2023 v Banskej Štiavnici, kde sa môžeš osobne stretnúť so ženami z programu a aj Katarínou Zacharovou. V cene vstupenky nie je obed, večera a ubytovanie, iba vstup na celodenný program.
 • Ak chceš ísť do väčšej hĺbky vo svojom sebarozvoji, tak ti odporúčame súbežne s programom čítať knihu Končím so strachom a žijem odvážne, ktorú s programom získaš.
 • Poštou ti pošleme aj vytlačené pracovný zošit ku programu, do ktorého si môžeš všetko zapisovať. 

TERMÍNY PROGRAMU:

1. TÝŽDEŇ:

 • Otvárací webinár (naživo): 28. máj 2023 o 19:00 hod.
 • 1. TRÉNING (záznam): 29. máj 2023 o 19:00 hod.
 • 2. TRÉNING (záznam): 1. jún 2023 o 19:00 hod.
 • Otázky a odpovede (naživo): 4. jún 2023 (čas upresníme)

2. TÝŽDEŇ:

 • 3. TRÉNING (záznam): 5. jún 2023 o 19:00 hod.
 • 4. TRÉNING (záznam): 8. jún 2023 o 19:00 hod.
 • Otázky a odpovede (naživo): 11. jún 2023 (čas upresníme)

3. TÝŽDEŇ:

 • 5. TRÉNING (záznam): 12. jún 2023 o 19:00 hod.
 • 6. TRÉNING (záznam): 15. jún 2023 o 19:00 hod.
 • Otázky a odpovede (naživo): 18. jún 2023 (čas upresníme)

4. TÝŽDEŇ:

 • 7. TRÉNING (záznam): 19. jún 2023 o 19:00 hod.
 • 8. TRÉNING (záznam): 22. jún 2023 o 19:00 hod.
 • Otázky a odpovede (naživo): 25. jún 2023 (čas upresníme)

5. TÝŽDEŇ:

 • 9. TRÉNING (záznam): 26. jún 2023 o 19:00 hod.
 • 10. TRÉNING (záznam): 29. jún 2023 o 19:00 hod.
 • Otázky a odpovede (naživo): 2. júl 2023 (čas upresníme)

6. TÝŽDEŇ:

 • 11. TRÉNING (záznam): 3. júl 2023 o 19:00 hod.
 • 12. TRÉNING (záznam): 6. júl 2023 o 19:00 hod
 • RealWoman Fórum: 8. júl 2023 (osobné podujatie)

TENTO PROGRAM JE PRE KAŽDÚ ŽENU

Program obsahuje 12 kľúčových krokov a poznaní sebarozvoja, ktoré ťa vnútorné prebudia, naštartujú, podporia a naučíš sa, ako v praxi pracovať so svojou energiou, s mysľou a emóciami, s postojmi, aby si vykročila pravdivo vo svojej sile. Vedieť týchto 12 princípov žiť a uviesť do praxe, môže zásadne ovplyvniť tvoj život, to ako sa cítiš a dokážeš vytvoriť.

Tento program je pre teba AK, ... ​

 • Ak prechádzaš mnohými zmenami, výzvami, ktoré ti spôsobujú stres, paniku, neistotu alebo v tebe prebúdzajú strachy a nevieš, ako im čeliť, ako sa s nimi vysporiadať a prekonať ich. Tento program ti v 12 postupných krokoch  pomôže naučiť sa čeliť výzvam a strachom.  
 • Ak začínaš so svojim sebarozvojom, lebo cítiš, že potrebuješ samu seba lepšie spoznať, lepšie pochopiť okolnosti vo svojom živote, chceš si pomôcť, ale nevieš ako na to a kde začať. Si tu správne! Tento program je na to ideálny. 
 • Ak sa už dlhšie venuješ sebarozvoju, máš toho veľa načítaného, teóriu ovládaš, ale nevieš to uviesť do praxe. V tomto programe sa posunieš od teórie do reálnej praxe. Vedieť nestačí, treba to žiť, lebo bez toho sa nič v tvojom živote nezmení a nepohne správnym smerom. Pozri sa, ako to pomohlo ženám, ktoré prešli programom.
 • Ak už dlhšie stagnuješ, cítiš sa zaseknuto, ale nevieš, ako sa rozhýbať a uskutočniť zmenu. Možno sa ti nedarí realizovať to, čo si praješ a pohnúť sa vpred. Tento program je pre teba, ak potrebuješ reštart a prebudiť v sebe novú energiu a silu ísť do akcie.
 • Ak ti v sebarozvoji chýba vedenie, podpora a komunita podobne naladených ľudí. Nezostaň v tom sama. V tomto programe ti priebehom 6 týždňov poskytnem potrebné smerovanie a nástroje, položím ti tie správne otázky a dostaneš pravidelnú podporu, aby si vytrvala a postupne si uvádzala do praxe nové poznanie. 
 • Ak sa cítiš trochu strateno, osamotene alebo izolovane na svojej ceste sebarozvoja a sebapoznania. Možno nedostávaš dostatok porozumenia a podpory od svojho najbližšieho okolia. Možno si práve v toxickom vzťahu a nabrať vnútornú silu a odvahu. Alebo túžiš po prepojení sa s podobne naladenými ženami, s ktorými sa môžete vzájomne inšpirovať, podporovať, rozvíjať a obohacovať sa. U nás to nájdeš. Veľkou výhodou tohto programu je to, že ním prechádzaš so skupinou žien, ktoré sú ako ty a môžu ti porozumieť. Nebudeš sa viac cítiť taká sama, čo ti dodá veľkú silu vytrvať a prekročiť svoju zónu komfortu. Otvoríš tak v sebe aj ženskú energiu.

Som veľmi rada, že som sa programu zúčastnila. Myslím si, že ani jeden z nás, čo sme tu neľutujeme, že sme sa prihlásili. Vo veľmi chaotickom období, kedy som sa nevedela nájsť a mala o sebe pochybnosti, prišiel Katkin program ako na zavolanie a bez váhania som sa prihlásila. Keď sa spätne obzriem, už ani zďaleka nie som tam kde som bola. Katka mi otvorila nové dvere a týmto programom mi ukázala ako správne vykročiť a posunúť sa ďalej. Život sa mi zmenil v každom smere. Už ma stresové situácie nedokážu tak rozhodiť ako na začiatku, zlepšili sa vzťahy s mojimi blízkymi lebo som sa naučila, že to nie je o snahe zmeniť ich, ale o pochopení. Patrí ti jedno veľké ďakujem Kati, bolo to skvelé.

Timea M.​

Ja som veľmi vdačná, že som sa do tohoto programu prihlásila a veľká vďaka Katarína Zacharová 🙏 za to, že si mi pomohla a otvorila mi oči! Vysvetlila si mi veci, ktoré som do teraz nechápala. Poradila si mi, ako si poriešiť, čo treba, ako sa dá na veci pozerať inak a hlavne už teraz chápem svojím strachom a učím sa ich pomaličky prekonavať! Ja by som odporúčala tento program všetkým...ale čo?! Povinne by na to mali ísť všetci! Taktiež ma Katka naučila rôzne techniky, ako zvládať stres, emócie, meditácia. Už sa neviem dočkať, kedy začnem ďalšiu časť môjho rastu v januári Becoming RealWoman. Ešte raz Katka veľmi pekne ďakujem🙏. Ty si také slniečko 😊.

Petra D.​

Pred kurzom som sa cítila ako vodič auta, ktoré ide na plný plyn s už prázdnou nádržou a s kontrolkami blikajúcimi a oznamujúcimi "potrebný servis". Tento program s Katkou bol pre mňa takou "diagnostikou aj servisom". Na opravu je toho viac, ale hlavné chybové hlášky BALANCE a SELF-LOVE, boli opravené. Ďakujem Katke aj spolu-cestujúcim za 6-týzdňovú jazdu, ktorá stála zato. ❤​

Miriam O.

K tomuto programu som sa dostala úplnou náhodou a som šťastná a vďačná, že som ho vyskúšala. Nič sa nedeje náhodou, tento program prišiel v pravom čase. Mala som veľmi zvláštne obdobie, kedy som nevedela, ako sa pohnúť ďalej. Bála som sa vystúpiť z komfortnej zóny, bála som sa zlyhania, nevedela som kontrolovať svoje emócie, ktoré ma často úplne prevalcovali a dovolila som strachu, aby ma ovládal. Vďaka Katke sa mi otvorili oči a všetky situácie, myšlienky a pocity vnímam úplne inak ako predtým. Dokonca si ľudia, ktorých pravidelne stretávam všimli, že som veselšia a spokojnejšia. Je až neuveriteľné, čo všetko dokáže nastavenie mysle a zmena postoja. Týmto by som chcela Katke veľmi pekne poďakovať, že vytvorila tento program a že som mala možnosť byť jeho súčasťou ❤️. Rozhodne každému odporúčam vyskúšať.​

Zuzana Ch.D.

Katka ďakujem za všetko ❤️. Vďaka tebe som sa toho veľmi veľa naučila.. O sebe, ale aj vnímať inak druhých ľudí. Pred týmto programom som sa cítila nenaplnená, náladová a smutná, mala som strach z budúcnosti, ale vďaka tebe sa vo mne všetko zmenilo. Viem oceniť to, čo mám v živote a ľudí, ktorí pri mne stoja. Naučila som sa, že aj tie zlé veci, ktoré sa mi v živote stali, ma naučili byť lepším človekom a vďaka ním som tam, kde som dnes. A budúcnosti sa už nebojím.. Naopak, teším sa na to, čo mi do života ešte prinesie.

Janka B.

O AUTORKE A LEKTORKÁCH

KATARÍNA ZACHAROVÁ​

Od roku 2009 ako spisovateľka, autorka, trénerka a koučka podporuje, vzdeláva, inšpiruje a sprevádza ženy procesom vnútornej transformácie a sebarozvoja k prebudeniu ženského potenciálu, vnútornej sily, odvahy riadiť sa srdcom a žiť zmysluplne. 

Katarína je autorkou hĺbkového programu pre ženy, Becoming RealWoman, ktorý už od roku 2013 absolvovalo stovky žien. Vytvorila online program 12 krokov sebarozvoja v praxi a vydala 4 knihy z oblasti sebarozvojaPrvým titulom bola kniha Ako dostať od života, čo chceme, ktorú napísala ešte počas svojho života v Malajzii, v Kuala Lumpur. Nasledovala audiokniha Dobrý pocit a Vnútorná sila. Potom kniha Končím so strachom a žijem odvážne. Od začiatku jej pôsobenia uskutočnila desiatky seminárov, tréningov, podujatí, prezentácií, mediálnych vstupov. Pravidelne vystupuje aj v Dámskom klube na RTVS.

TÍM LEKTORIEK

KLAUDIA ZUZIKOVÁ (napravo) pochádza od Nitry, je v spokojnom vzťahu a je líderkou v našom tíme. Je koordinátorkou a vyškolenou lektorkou transformačného programu pre ženy Becoming RealWoman a 12 krokov sebarozvoja v praxi. Klaudia podporuje ženy v našej komunite aj ako životná koučka. Pomáha ľuďom aj v oblasti osobných financií. Klaudia je obrovskou podporou pre náš tím a rozveseľuje náš svojím humorom.

ZUZANA VARGOVÁ (naľavo) je mama 3 detí. Žije v Bratislave a už ako zdravotná sestra chcela pomáhať ľuďom. Svoje poslanie a miesto našla tu u nás. Navyše jej vášňou je oblasť zdravia, takže vždy keď máme otázku, ako sa liečiť, ako pracovať so silou prírody a s našim telom, máme jej láskavú a múdru podporu či vedenie. KAMILA ŠTRBKOVÁ (v strede) je viacnásobná mama a už aj babka, pochádza zo Smoleníc. Kamilka bola dlhé roky vo vedúcej pozícii banky. Rozhodla sa pre zmenu a nájsť svoj zmysel. V RW sa stará aj o vzdelávanie žien v RealWoman Klube. Kamilka má veľké srdce a múdrosť, o ktorú sa delí so ženami v našej komunite. Zuzka aj Kamilka sú vyškolenými lektorkami transformačného programu pre ženy Becoming RealWoman a 9 krokov sebarozvoja v praxi.

Milá Katka ♥, zo srdca ti ďakujem za celý tento tvoj nádherný program 🙏. Pracujem na sebe už dlhšie, ale teraz po týchto 6 týždňoch v tvojom programe cítim, že som sa skutočne posunula vpred. Som pokojnejšia, veselšia a cítim väčšiu dôveru v seba samú. Predtým som sa často nechala veľmi ľahko vnútorne vyviesť z rovnováhy a nechala som sa premôcť emóciami. Nie navonok, ale vo vnútri som cítievala búrku, niekedy som cítila frustráciu, nepochopenie od druhých, niekedy hnev voči sebe samej, silnú sebakritiku, niekedy hlboký smútok. Nevedela som si s tým poradiť. A to som už všeličo prečítala a vyskúšala. Vďaka tvojmu programu som toho veľa pochopila. Každá jedna téma mala pre mňa veľký význam. Tak krásne a zrozumiteľne si nám, Katka, podala a vysvetlila komplikované veci o nás, našich vzťahoch a o živote a s láskou a pochopením si odpovedala na naše otázky. Tešila som sa na každé tvoje živé vyslielanie. Pochopila som, že mám silu moje emócie a negatívne myšlienky zvládať, pre-transformovať a použiť na niečo dobré. A dala si nám veľa rôznych techník, ktoré môžeme používať v každodennom živote. Netvrdím, že už to všetko viem a zvládam. To nie. Viem, že musím veľa praktizovať. Ale už cítim oveľa väčšiu silu a dôveru, že sa to dá. Z celého srdca odporúčam tento program každému, kto chce na sebe pracovať, kto chce lepšie pochopiť seba, iných a život, kto túži v sebe nájsť silu a odvahu ísť za svojimi snami a žiť naplno krajší a spokojnejší život.​
Timea M.
Ja za seba by som chcela povedať, že som uvedomelo pokojnejšia, teda už toľko nevybuchujem na partnera a začínam viac prakticky chápať, čo je to prevziať zodpovednosť za svoje konanie. Pri rozhodovaní, ak si nie som istá, tak sa sama seba spýtam: (avšak to sa deje teraz zatiaľ iba pri maličkostiach, no treba asi niekde zacať). Ďalej si pripomínam, ze nič nie je absolútne a aj názory na svet, život, môžem zmeniť a takisto aj ostatní môžu zmeniť názory. Začala som pracovať viac s myšlienkami, lebo tam to všetko začína. Viem byť viac sama sebou - teda vyjadriť svoj postreh bez toho, aby som ďalej rozmýšľala, čo si o tom myslí okolie a ak taká myšlienka prišla, tak som si ju vedela vysvetliť tak, aby ma to nestresovalo a nemala som úzkosť. Na práci so samou sebou je to len začiatok, lebo viem, že je to dlhodobý proces, len treba tu myseľ prenastaviť a o to sa znažím. Preto ďakujem za praktické informácie, ktoré si budem musieť neustále opakovať a neustále na sebe skúšať, prtože to bude cesta k lepšiemu životu a dúfam, aj k šťastnejšiemu životu, po ktorom v hĺbke srdca túžim. Ďakujem Katka za zdieľanie svojej odbornosti v osobnostnom rozvoji.​
Anna S.

NEODKLADAJ VIAC SVOJU ZMENU!

PRIHLÁS SA TERAZ DO PROGRAMU

VSTUPENKA S VEDENÍM

s kompletnou vstupenkou získaš:

CENA KOMPLETNEJ VSTUPENKY:

bežná cena 320€

270€ iba do 22.5.2023

Potrebuješ si platbu rozdeliť na 2 splátky? Je to možné, napíš nám na info@realwoman.sk. Prvá splátka uhradíš hneď pri prihlásení a ďalšiu najneskôr ku 6.7.2023. Na splátky sa nevzťahuje zvýhodnená cena, ale plná cena.

Balík všetkých kníh Katky Zacharovej (2 tlačené + 2 audioknihy)

VSTUPENKA
S VEDENÍM

s kompletnou vstupenkou získaš:

CENA VSTUPENKY:

bežná cena 320€

270€ iba do 22.5.2023

Potrebuješ si platbu rozdeliť na 2 splátky? Je to možné, napíš nám na info@realwoman.sk. Prvá splátka uhradíš hneď pri prihlásení a ďalšiu najneskôr ku 6.7.2023. Na splátky sa nevzťahuje zvýhodnená cena, ale plná cena.

VSTUPENKA BEZ VEDENIA

s touto vstupenkou získaš:

CENA VSTUPENKY:

cena 120€

VSTUPENKA BEZ VEDENIA

s touto vstupenkou získaš:

CENA VSTUPENKY:

cena 120€